„Konečně nám vyšla první třetina, která se nám v posledních zápasech nedařila. Jsem rád, že se nám tentokrát povedla," říká nejnovější posila útoku Marek Indra.

V první části byli domácí skutečně lepší ve všech směrech a v páté minutě už vedli o dva góly, které vstřelil centr první formace Lukáš Luňák, jehož pětka je nyní ve skvělé formě. „Co předvádí první lajna je opravdu parádní, navíc jim teď začaly vycházet přesilovky a jsem rád, že se jim tak daří, protože nebýt jich možná bychom z posledních zápasů neměli tolik bodů. Naše lajna se bohužel ještě hledá" sdělil na adresu první formace Indra.

ČTĚTE TAKÉ: Jestřábi se s Orly pěkně natrápili, body ale zůstaly doma

Ve druhé třetině se opět v úvodu blýskla Luňákova formace a krásnou akci gólově zakončil Vladimír Stejskal. Tato branka ovšem domácí ukolébala a hráči Orlové začali ukazovat drápy. Z jednoznačného zápasu se stal velký boj.

„Ve druhé třetině jsme polevili. Přizpůsobili jsme se jejich hře a Orlové se povedlo dát náhodné góly snad ze tří šancí" posteskl si Indra.

Třetí část pokračovala v duchu té druhé. Domácí jakoby nechali všechnu hokejovou krásu v první dvacetiminutovce a zvolnění tempa se jim vymstilo. Hosté dokonce srovnali

„Já jsem rád, že jsme to dotáhli do vítězného konce. Do příštího zápasu jdeme rozhodně s tím, že musíme první třetinu zvládnout jako dnes a jedeme si jednoznačně pro tři body," oddechl si Indra a předsevzal, s čím Jestřábi přijedou na zápas v Břeclavi.

Indra do Prostějova přišel poměrně nedávno a stihl odehrát osm zápasů, ve kterých si připsal gól a tři asistence.

„Já jsem tady spokojený. Parta je super a nemůžu si na nic stěžovat. Fanoušci jsou tady vynikající a já jim děkuji, že chodí v takovém hojném počtu, to jsem opravdu moc nečekal a jsem rád, že je tady máme," zhodnotil své dosavadní působení a fanouškovskou podporu.

Autor: Radim Nemela