„Mohu potvrdit, že jsme s Jirkou podepsali smlouvu do konce letošního roku," usmíval se spokojený sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Ostrostřelec Cetkovský však nebude hrát výhradně za Jestřáby. Bude také oblékat dres Pardubic, ale to vždy po vzájemné domluvě mezi kluby.

„Jirka bude k dispozici Pardubicím podobně jako Lukáš Luňák a Matouš Venkrbec. Kluby se vždy domluví na uvolnění hráčů s tím, že by nám měly Pardubice místo nich pustit někoho z dvojice Jan Kolář nebo Jan Ščotka," prozradil Jiří Vykoukal.

Celková domluva tedy je, že Prostějov dostane za půjčení hráčů náhradu.

„Uvidíme, jak to bude fungovat. Pokud bude vše podle naší domluvy, tak by neměl být žádný problém," doufá sportovní manažer Jestřábů.

Jiří Vykoukal jedním dechem dodal, že jednání nebyla až tak jednoduchá: „Do jednání se tentokrát vložil sám pan majitel, tedy Jaroslav Luňák."

Jiří Cetkovský tak naskočí hned do prvního letošního zápasu Jestřábů s Šumperkem, tedy do duelu, který se odehraje už dnes od 18 hodin.

„Bude hrát už dnes a my pevně věříme, že si udrží svou dosavadní výkonnost a společně s celým prvním útokem nás potáhne za dalšími úspěchy," prozradil své přání Jiří Vykoukal.