„Od prvních dvou zápasů očekávám především to, že si vytipujeme hráče, kteří by v týmu měli zůstat," prozradil nový lodivod Prostějova Kamil Přecechtěl.

Výběr hráčů však nebude mít prostějovský lodivod jednoduchý. Dosavadní mužstvo se mu zdá silné a hráčsky vyrovnané.

„Zatím jsem spokojený se všemi hráči. Jsou to pracovití a poctiví kluci. Vybrat z nich dvaadvacet bude opravdovým oříškem. Rozhodovat budou drobnosti, jako například odpovědnost ke hře," řekl Přecechtěl.

Prostějovský tým navíc není stále kompletní.

„Myslím si, že s každou posilou jsme silnější a silnější. Jiří Vykoukal i pan Luňák stále na něčem pracují, takže uvidíme, jestli a kdo přijde," nastínil možnost zajímavých posil Přecechtěl.

Hanáckého lodivoda netrápí ani teplé počasí. „Nemyslím si, že by mělo zápas nějak ovlivnit. Máme na stadionu novou rolbu, takže led je opravdu velmi kvalitní. Netrápí nás ani mlhy. Tréninky zatím probíhají skvěle a věřím, že takový bude i zápas," usmíval se Přecechtěl.

Na led se tentokrát postaví mladší hráči, aby se poprali o místo v sestavě. „Budeme sázet na mladší hokejisty, kvalita utkání by tím neměla utrpět. Naopak si myslím, že se kluci budou chtít ukázat v co nejlepším světle," vysvětloval své kroky Přecechtěl.

Zápas mezi Jestřáby a Porubou začne už ve čtvrtek v 18 hodin na prostějovském zimním stadionu. O den později zde Hanáci přivítají Frýdek-Místek.