Jak zápas na Dukle vypadal?
Paradoxně jsme podali horší výkon než s Olomoucí a předtím v Brně – a přesto vyhráli. Skvěle totiž zachytal Daneček a když jsme přežili úvodní tlak Jihlavy i sérii jejích přesilovek ve druhé třetině, šel výkon mužstva postupně nahoru. Závěr už byl v pohodě, vítězství jsme hodně potřebovali.

Teď vás čeká Ostrava. Troufáte si venku znovu na tři body?
Rozhodně ano. I když je Sareza v tabulce nad námi a první vzájemný zápas u nás vyhrála 3:1, můžeme ji porazit. Východní skupina první ligy je totiž nesmírně vyrovnaná a podle mě nemá jasného favorita. Navíc kluci venku nejsou pod takovým tlakem jako doma, hrají víc uvolněně a z toho důvodu se jim na kluzištích soupeřů zatím letos daří víc než před často kritickými vlastními fanoušky.

Pod tlak jste se po derby ze známých důvodů dostal i vy osobně. Vnímáte jej?

Vůbec ne. Kdybyste mi ty události pořád nepřipomínali vy novináři, už si na věci kolem Meidla ani nevzpomenu. Rozhodně nelituji svého chování ani toho, co jsem řekl, naopak si za vším pevně stojím. Podruhé ve stejné situaci bych se zachoval stejně. A jestli mě za to někdo bude chtít trestat, tak klidně. Já prostě jednám na rovinu a jestli se to někomu nelíbí, tak může brečet. Klidně mu pošlu kapesníčky.