Úvodní třetina patřila favorizovanému Prostějovu. První šance sice patřila bratrům Vargovým, ale Miroslav netrefil Kociánovu klec. Už ve druhé minutě zavařili domácímu gólmanovi hostující útočníci.

První branka ale přišla až v šesté minutě, když se puk dostal k Stejskalovi mezi kruhy. Ten tvrdou střelou překoval Slováka. Vzápětí opět Miroslav Varga ztroskotal před Kociánem. Před koncem první dvacetiminutovky ještě navýšil náskok hostů po Šebkově asistenci Kořínek.

Druhá část přinesla přímo gólové hody. Padlo jich celkem pět a nezabránila tomu ani změna v domácí bráně, kde nastoupil Smolka. Prvních deset minut bylo ve znamení vyloučení, pak ale udeřil Viktor Coufal.

O tři minuty později zvýšil na 4:0 Martin Kryl. A to kuriózní trefou. Smolkovi vypadl puk na modrou čáru, u ní stáli jen prostějovští útočníci a po domluvě se trefil právě Kryl.

První branka domácích přišla po akci na jeden dotek z hole Matušenka. Po čtrnácti vteřinách se ale trefil na druhé straně Frank Kučera. Vrcholem druhé části byl Dubův gól v oslabení. Objel si branku a zasunul puk za Smolku.

I třetí třetina byla v režii hostů. Na 7:1 zvýšil Lukáš Duba, který ujel opět během prostějovského oslabení. Úspěchu se dočkal také Miroslav Varga, který konečně procedil puk za Kociánova záda.

Poslední trefa, zase v oslabení, přišla z hole Martina Belaye, ten v pádu prostřelil Smolku. Jestřábi rozdrtili Bobry vysoko 8:2.

HC Bobři Valašské Meziříčí – LHK Jestřábi Prostějov 2:8 (0:2, 1:4, 1:2)

Branky a nahrávky: 38. Matušenko (Vaněk, Slovák), 52. Varga Mir. (Varga D., Varga Mar.) – 7. Stejskal (Venkrbec, Duba), 20. Kořínek (Šebek, Černý), 33. Coufal (Belay, Antončík), 36. Kryl (Šebek, Kořínek), 38. Kučera (Luňák, Jurík), 39. Duba (Venkrbec), 12. Duba (Coufal), 59. Belay (Stejskal). Vyloučení: 11:12. Využití: 0:2. V oslabení: 0:3.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (20. Smolka) – Ferenc, Hartmann, Heča, Kubáč, Nundera, Kvapil, Martiník, Matušenko, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Tomiga, Vaněk, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Zábojník. Trenér: Jan Vavrečka.

LHK Jestřábi Prostějov: Kocián – Veselý, Kořínek, Nedbálek, Jedlička, Malý, Knesl, Kolibár, Švaříček, Antončík, Belay, Kučera, Černý, Šebek, Kryl, Jurík, Luňák, Coufal, Duba, Venkrbec, Stejskal. Trenér: Josef Málek.