„Ke každému protivníkovi přistupujeme jako k silnému soupeři. I do dnešního zápasu musíme jít s pokorou. Frýdek má nejlepší útok v soutěži. Myslím, že dokonce čtyři z jeho hráčů jsou v čele kanadského bodování. Mají mladý tým doplněný zkušenými hráči z Karviné. Fanoušci se mohou těšit na dobrý hokej," říká prostějovský kouč Josef Málek a doplnil:

„Chtěli bychom, aby jestřábí hnízdo zůstalo nedobytné. Začátek soutěže nám vyšel, tak bychom v něm rádi pokračovali."

Jeho tým je zatím první. V pěti zápasech nenašel přemožitele. Naposledy si poradil s Valašským Meziříčím 8:2. Výhru však pokazil vysoký počet vyloučených.

„Měli jsme dokonce třináct vyloučených, z tohoto pohledu to byl špatný zápas. V závěru nám ale napadli brankáře a Nedbálek to jel řešit po svém. Neudělal to nejšikovněji, ale na Ondru Kociána si nenecháme sahat," zdůraznil Málek.

Kádr zaznamená jen drobnou změnu. David Jurík se opět prohodí s Martinem Krylem.

„Není to kvůli výkonosti. Jen Jurík je na tomto postu silnější. Kryl je omezen svým studiem, tak uvidíme, jak to bude dál. Jinak nebudeme nic měnit," prozradil Málek.

Největší změnou tohoto týdne je přesun sobotního duelu v Opavě na neděli a na kravařský led.

„Opava má nějaký problém se stadionem, tak se zápas odehraje v neděli v 17 hodin v Kravařích," oznámil čerstvou novinku Málek

Dnešní zápas změny nepoznamenaly, a tak začne normálně od 18 hodin na prostějovském zimním stadionu.