Její rodina pro ni může díky sbírce vršků z PET láhví pořídit speciální pomůcky, jako je polohovací lehátko, ortéza tělíčka v kočárku, zádová opěrka a mnoho dalších věcí, které jí mohou usnadnit její těžký osud. Vršky od PET láhví si uschovejte a odevzdávejte je do připravených sběrných míst na zimním stadionu v Prostějově.

Akce bude probíhat během celé sezony, počínaje sobotním zápasem s Havířovem. Sběrná místa najdete u všech bufetů na stadionu, kam můžete odevzdávat vršky z láhví zakoupených právě v bufetech. Dále můžete přinesené vršky odevzdávat do barelů u vstupu, do kterých jste byli doposud zvyklí vkládat označené vstupenky, a v případě, že vršků nasbíráte opravdu velké množství, kontaktujte pořadatele sbírky na e-mailové na adrese casu.pv@atlas.cz, ti zařídí individiální předání.

Pomoci mohou opravdu všichni. V sobotu 6. října přivítají prostějovští hokejisté na svém ledě celek z Havířova. Každý z diváků tohoto utkání přispěje malou částkou do této sbírky. Klub se rozhodl, že z každé prodané vstupenky půjde pro Michalku jedna koruna.