Azet šel v úvodním dějství do vedení. Vyloučení Mrázka potrestal Korím. Jestřábi srovnali minutu před první sirénou po povedené akci Petra Beránka.

Podruhé si hosté náskok vypracovali ve 22. minutě, kdy se díky povedené teči prosadil přerovský odchovanec Vlastimil Dostálek. Slepené góly Husáka a Švece však překlopili vedení na stranu domácích.

Havířov ve třetí třetině mladého gólmana Micku, který nahradil zraněného Bláhu, překonat nedokázal. Prostějov bral tři body a patří mu čtvrté místo tabulky Chance ligy.

LHK Jestřábi Prostějov – AZ Havířov 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 19. P. Beránek, 26. Husák (P. Beránek, Rudovský), 28. M. Švec (T. Koblížek, Vala) – 6. Korím (Mrva), 22. Dostálek (M. Hlaváč, Hudeček). Rozhodčí: Kostourek, Koziol – Konvička, Hranoš. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 860.

Prostějov: Micka – Klimíček, Husák, Babka, P. Krejčí, Zajíc, Vala, M. Jáchym – Rudovský, T. Jáchym, P. Beránek – Mrázek, J. Kloz, Martin Novák – M. Švec, T. Koblížek, Štefka – Dubský, Janeček, Podlaha. Trenér: Totter.

Havířov: Štipčák (28. Fučík) – Chroboček, Kadeřávek, M. Hlaváč, T. Pastor, Valenta, Korím, Lytvynov – L. Bednář, Pechanec, Maruna – Bambula, Hudeček, Dostálek – Š. Kratochvil, Paś, Severa – M. Hrubec, Damašek, Mrva. Trenér: Flašar.