Na jedné straně české hvězdy Jaromír Jágr, Martin Ručinský, David Výborný, Tomáš Kaberle a Jaroslav Hlinka, na straně druhé špičkoví hráči ze Slovenska Pavol Demitra, Marián Hossa, Žigmund Pálffy, Marián Gáborík a Zdeno Chára. Těšíte se na prestižní bitvu hokejových výběrů dvou zemí z bývalé státní federace? Máte proč!

„Díky národnostnímu podtextu zápas získává velký náboj, kterým se odlišuje od podobných přátelských utkání. V tomhle případě se bude hrát o výsledek skutečně naplno, ani jeden celek se rozhodně nesmíří s porážkou a to slibuje opravdu kvalitní podívanou. Prostějov tak vzrušující duel v historii Jágr Teamu ještě nikdy neviděl,“ zdůraznil manažer Petr Fridrich pečující o známou družinu nesoucí jméno čerstvého vítěze Zlaté hokejky 2007.

V tomto týdnu už Jágr Team jeden benefiční zápas absolvoval, když v úterý v Brně porazil Eliášův UNICEF Team 13:10. „Patrik dal dohromady docela silný mančaft, ale Demitrovci přijedou s možná ještě silnějším mužstvem. Už se na ně těšíme,“ říkal včera Jaromír Jágr.
Jak to dnes na prostějovském kluzišti dopadne?