Do kabiny si to přišlo s Jestřáby vyříkat několik desítek prostějovských fanoušků. Těm se nelíbil výkon hokejistů v Ostravě ani ten sobotní doma. Celá situace se vyhrotila přímo v kabině Hanáků, kde někteří „fanoušci" vypustili petardy a světlice. Hokejisté museli rychle vyvětrat kouřem zamořené místnosti a slíbit prostějovským ultras schůzku před stadiónem. Tam se celý tým zpovídal ze dvou proher.Jestřábi proti Frýdku-Místku - 3. čtvrtfinále - Fanoušci si šli další neúspěch s týmem vyříkat do kabin

Vyhrocenou situaci pomáhali řešit kromě pořadatelů také policisté. Od fandů byly slyšet nejrůznější názory. Jeden z nich se pustil také do Jiřího Vykoukala, asistenta trenéra, slovy: „Pokud nechcete hrát srdcem a táhnout za jeden provaz, tak odejděte. Nechte tu hrát jen kluky z Prostějova."

Fanoušci se však hádali i mezi sebou a navzájem si vyčítali svůj vztah k týmu.

Hráči ani trenéři se nechtěli po prohraném zápasu k dané situaci moc vyjadřovat.

„Nechci k tomu nic říkat. Jsou to fanoušci a být nespokojeni je jejich právo," přiznal smutný trenér Zachar.

Posmutněle se do kabin vracel i Matouš Venkrbec, střelec jednoho ze dvou prostějovských branek: „Já bych to nechal bez komentáře. Samozřejmě jsme rozhořčeni jak my, tak fanoušci a každý komu na místním hokeji záleží"

Jestřábi budou mít už v pondělí jedinečnou příležitost dokázat svým fanouškům, že jim o prostějovský hokej a o postup do první ligy stále jde. Musejí ale bezpodmínečně Frýdek porazit.

REPORTÁŽ ZE ZÁPASU VČETNĚ FOTOGRALERIE: Šok! Jestřábi s Frýdkem doma padli a jediná prohra je dělí od vyřazení