Mají se rádi jako temperamentní pár po krušném rozchodu.

Prostějov s Přerovem se přesto udržují v kontaktu. Hokejové kluby ležící na Hané se utkají ve 24. kole druhé ligy. Výhodu domácího prostředí mají Zubři.

Ve válce nesmiřitelných bude v sázce mnohé. Jestřábi se zvedají a na 12. místo zaručující předkolo play-off ztrácejí už jen čtyři body. To ale drží právě Přerov.

„Na Prostějov se musíme dobře nachystat. Doufám, že nebudeme v nějaké křeči, protože rozhodně nemáme proč. Horší už to prostě být nemůže,“ říká po sérii proher asistent trenéra Zubrů Lubomír Václavíček.

„Není to zlomový zápas, ale každé body, které přivezeme z venku, jsou důležité. Do Přerova jedeme nějaký bod urvat,“ tvrdí odhodlaně kouč HK Aleš Flašar.

V neděli v 17 hodin se očekává skvělá atmosféra. Do Přerova míří tři autobusy s fanoušky Jestřábů. Další se vydávají do nedalekého města po vlastní ose.

„Věřím, že nám připraví domácí prostředí. Do Přerova jedeme vyhrát,“ burcuje centr dravých ptáků Ján Skokan.

Předpokládané sestavy:

Přerov: Žigárdy – Pala, Kubala, Faltýnek, Hruška, Vlček, Halouska, Ryšánek – Kolář, Sprušil, Ditrich, Šimo, Hanák, Kočara, Rusek, Staša, Žibrita, Martinák, Korčák, Matějka, Ondráček. Trenér Jaroslav Beck

Prostějov: Tuček – Doseděl, Jedlička, Paška, Raszka, Staněk, Zimmer – Hlouch, Skokan, Dostál – Raymond, Kupec, Novák – Učnik, Sedlář, Rak – Kučera, Ondrejkovič. Trenér Aleš Flašar