Demolice. Jestřábi nasázeli Třebíči devět gólů

Hokejisté Prostějova si připsali nejvyšší výhru v sezoně. Jestřábi doma naložili Třebíči devět branek a posunuli se na páté místo první ligy.

18.11.2017

Prostějov (v červeném) porazil Třebíč 9:0Foto: Deník / Kašlík Ondřej

V posledních třech kolech Třebíč inkasovala jediný gól, ale na ledě Prostějova její defenziva úplně zkolabovala. Po první trefě navrátilce Václava Meidla ve 3. minutě se rozjel domácí gólostroj a už po první třetině bylo o vítězi rozhodnuto.

LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Meidl (Luňák), 12. Dvořáček (Venkrbec, Rudovský), 13. Divíšek (Nouza, Starý), 18. Žovinec (Nouza), 19. Rudovský (Divíšek, Nouza), 22. Nouza (Divíšek, Rudovský), 33. Holík (Nouza, Havlík), 37. Divíšek (Starý), 45. Dvořáček (Nestrašil, Holík). Rozhodčí: Čech, Skopal – Bryška, Wesley. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 1730.

Prostějov: Neužil – Kolář, Drtina, Holík, Havlík, Mikliš, Žovinec – Nouza, Divíšek, Starý – Rudovský, Venkrbec, Dvořáček – Nestrašil, Meidl, Luňák – Švec, Fiala. Trenér: Jiří Vykoukal.

Třebíč: Jekel (13. Svoboda) – Čejka, Nedbal, Půža, Mikyska, Spurný, Kaláb – Erat, Dolníček, Vodný – Kratochvíl, Wasserbauer, Horký – Mlynář, Kusko, Kristl – Malec, Král, Paták. Trenér: Martin Sobotka.

Více o utkání najdete v pondělním tištěném vydání Prostějovského Deníku.

Autor: Ondřej Kašlík

18.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Za nejkrásnější vánoční strom roku 2016 vybrali čtenáři smrk, který stál na náměstí v Litovli.

Hledáme nejkrásnější vánoční strom v Olomouckém kraji. Přihlaste ten svůj

Jestřábi otočili duel s Havířovem. Na zimáku zasahovala policie

Hokejisté Prostějova zvládli důležité utkání s Havířovem, když ve třetí třetině stáhli dvougólový náskok soupeře a v prodloužení rozhodli o své výhře. Duel narušili havířovští fanoušci, kteří ve třetí třetině odpálili několik dýmovnic, a nakonec je vyvedla ze stadionu policie.

Meteorologové varují před extrémně silným větrem a ledovkou

Silný vítr se prožene Moravou. Výstrahu vydal Český hydrometeorologický ústav a platí od neděle až do úterního poledne.

Ocenění putuje na Hanou. Tomáš Rousek je hoteliérem roku

Generální ředitel olomouckého NH Collection hotelu Tomáš Rousek je hoteliérem roku v kategorii řetězcových hotelů. Ocenění získal na začátku prosince od Asociace hotelů a restaurací ČR.

ANKETA: Vyberte ten nejlepší dárek pod stromeček!

Redakce Deníku pro vás vybrala nejpopulárnější dárky posledních let. Které z nich byste chtěli najít pod stromečkem? Hlasujte!