Jak to bude s prostějovským dlouhánem dál, to se teprve ukáže.

„Jirka má u nás podepsanou smlouvu do konce roku s tím, že jsme s Jirkou začali jednat o jeho možném prodloužení v Prostějově. V sobotu se nám ozvaly Pardubice, jestli bychom mohli Jirku uvolnit na zápas s Plzní. Je to pro nás samozřejmě taky určité ohodnocení, a jelikož k jeho dalšímu působení v dresu jestřábů budou mít co říct Pardubice, tak jsme samozřejmě Dynamu vyšli vstříc," okomentoval na klubovém webu Cetkovského návrat do extraligy sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Nejlepším řešením by byly pro Cetkovského i klub podle Vykoukala střídavé starty.

„Vše bude záležet, jak se k celé věci postaví právě jeho mateřský klub a samozřejmě Jirkovy finanční nároky. Ideální varianta je Jirka u nás a střídavé starty do Pardubic. První lajna se nám po příchodu Jirky herně zvedla a uděláme maximum, aby to tak zůstalo. Teď ale opravdu nedokážu říct, jak celá situace dopadne," přiznal Jiří Vykoukal.

Cetkovský je u Jestřábů osm zápasů, z toho Prostějov čtyři vyhrál a dva ztratil až po základní hrací době. Sám si připsal tři branky a osm asistencí. V tabulce plus mínus má pak osm plusových bodů.