S Ústím nad Labem jste prohráli 3:4 v prodloužení, jak byste zhodnotil zápas?
Ze začátku se zdálo, že bychom mohli Ústí porazit, to bychom ale museli přistoupit k zápasu lépe. Ústí poté začalo bruslit… Ale tak aspoň máme ten bod.

Trenér Přecechtěl byl po zápase dost kritický a říkal, že to byl nejhorší zápas v sezoně. Myslíte si, že jste utkání podcenili?
Nepodcenili jsme ho, vždy se připravujeme stejně. Nebyla tam zkrátka ta energie, která byla v těch předchozích zápasech. Nevím, asi nějaká podzimní deprese.

Vy jste dal první gól v sezoně, která padla v dosti nepřehledné situaci, jak byste ji popsal?
Padlo to v přesilovce, kdy jsme jednou nebo dvakrát vystřelili a odrazilo se to od brankáře do mé brusle, zpracoval jsem si to pak jsem se co nejrychleji snažil, abych zapojil i hokejku, aby byl gól uznaný.

Prolomil jste tak střeleckou smůlu, myslíte si, že už vám to začne padat do brány?
Ale jo, myslím, že už by to mohlo začít padat. Tedy alespoň v to věřím.

V prvních šesti zápasech jste pokaždé bodovali, co na to říkáte?
To si myslím, že se určitě cení. Mohli jsme mít asi o nějaké dva nebo tři bodíky víc, kdybychom něco vyhráli a neprohráli v prodloužení. Až na ten dnešní zápas je hodnocení pozitivní, byly všechny odbojované a dobře odehrané zezadu. Myslím, že začátek je to dobrý a když se budeme postupně zvedat, věřím, že nás čeká dobrá sezona.

Čeká vás Přerov, vzpomínáte si na poslední duel s tímto soupeřem?
Vzpomínám. To jsem si tehdy říkal, že tolik diváků na druhou ligu jsem ještě neviděl, to bylo víc než u většiny v první. Byl to dobrý zápas a já se těším na další.

Po Přerově vás pak čeká výjezd do Litoměřic…
Je potřeba vyhrát jak v Přerově, tak i v Litoměřicích. V Litoměřících jsem ještě nebyl, takže se tam rád podívám.

Hráli jste šest zápasů, ani jednou to neskončilo o víc než o jednu branku. Jak to?
Nevím. Asi je to i vyrovnaností soutěže. Zatím mají všichni plno sil, přijde mi, že se někdy hraje takový hurá styl, mohlo by se to sem tam uklidnit a začít zezadu. Ale je ještě září…