Nahrávám odpočet ...

Hokej

18.10.2017

Dva góly Nouzy přinesly Prostějovu výhru v Litoměřicích

Hokejisté Prostějova se rychle vzpamatovali z prohraného derby s Přerovem a přivezli dvoubodové vítězství z Litoměřic. Jestřábi oplatili Středočechům domácí porážku z druhého kola a vyhráli na ledě soupeře 3:2 po prodloužení.

17.10.2017

Derby opět ovládl Přerov. Výhru hostů řídil oslavenec Plášek

Derby Přerov umí. I druhé vzájemné utkání Zubrů s prostějovskými Jestřáby přineslo výhru Přerovanů. Ti měli po většinu duelu navrch a nakonec si z Prostějova odvezli tři body za výhru 2:1. U obou gólů Přerova asistoval veterán Plášek, který v den utkání slavil 44. narozeniny.

15.10.2017

Generálka na derby vyšla. Prostějov doma porazil Kladno

Prostějovští hokejisté si doma vyšlápli na druhý tým WSM Ligy. Vykoukalovi svěřenci v prodloužení porazili Kladno a dobře se naladili na pondělní derby s Přerovem, které začíná na Zimním stadionu v Prostějově v 18 hodin.

11.10.2017

Na lídra nestačili. Jestřábi dostali ve Varech šest gólů

FOTOGALERIE / Hokejisté Prostějova po třech výhrách v řadě narazili. Svěřenci Jiřího Vykoukala na ledě lídra soutěže z Karlových Varů doplatili především na špatný vstup do zápasu a prohráli 3:6.

11.10.2017

Nechtěli nás v Třebíči pustit na stadion, zlobí se hokejoví fanoušci

Spory mezi prostějovským hokejovým klubem a jeho fanoušky se nadále vyostřují. Ti se nyní zlobí na klub, že před sobotním utkáním v Třebíči požádal soupeře, aby prostějovští fanoušci nebyli vpuštěni na stadion.

9.10.2017

Jestřábi skolili v prodloužení Ústí. Zářila výpomoc z Pardubic.

FOTOGALERIE / Hokejoví Jestřábi se rozjíždějí. Svěřenci Jiřího Vykoukala doma v prodloužení zdolali Ústí nad Labem a vybojovali tak třetí výhru v řadě. V dalším kole je ale čeká velká výzva. Pojedou totiž na led lídra z Karlových Varů.

8.10.2017

Trojboj začali výhrou. Jestřábi zdolali Třebíč a chystají se na Ústí

Hokejisté Prostějova nyní mají náročný program. Během pěti dnů musejí odehrát tři zápasy, z nichž ten první už úspěšně zvládli. Na ledě Třebíče totiž vyhráli 3:1 a zvýšili si sebevědomí před duely s Ústím nad Labem a v Karlových Varech.

6.10.2017

Další pokuty. Jestřábi musí zaplatit za fanoušky 25 tisíc

Pokladna prostějovského hokejového klubu je zas o něco chudší. Na základě posledního rozhodnutí Disciplinární komise ČSLH musí LHK Jestřábi uhradit celkem 25 tisíc korun za chování svých fanoušků v Českých Budějovicích a Frýdku Místku.

5.10.2017

Šlo to i bez kotle. Jestřábi probudili sebe i diváky

Hokejisté Prostějova museli ve středu bojovat nejen proti houževnatému soupeři, ale i proti divácké přesile. Při absenci kotle Jestřábů totiž vsetínští fanoušci vytvořili svému týmu prakticky domácí prostředí.

4.10.2017

Jestřábi otočili zápas se Vsetínem. Rozhodl v oslabení Švec

Téměř celý zápas museli dotahovat, ale nakonec slavili vítězství, Hokejoví Jestřábi doma v pohledném utkání porazili Vsetín 5:4, když rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem v oslabení Marek Švec.

3.10.2017

Druhé největší derby. Zlomí Jestřábi se Vsetínem střelecké trápení?

Mají co napravovat. Hokejisté Jestřábů o víkendu prohráli ve Frýdku-Místku 1:4 a navíc se trápí v útoku. Nyní na prostějovský led přijíždí nováček ze Vsetína, který je v tabulce právě o bod za Jestřáby.

1.10.2017

Třetina hrůzy. Jestřábi dostali ve Frýdku čtverku

Výsledková houpačka prostějovských hokejistů pokračuje. Po jasné výhře s Kadaní tentokráte přišel pád na zem ve Frýdku-Místku, kde Jestřábi prohráli 1:4. Všechny branky Hanáci inkasovali ve druhé třetině.

28.9.2017

Doma musíme vyhrávat všechno, ví po výhře s posledním veterán Holík

Prostějov si ve středečním utkání s Kadaní připsal nejvyšší výhru v sezoně, ke které svým prvním letošním gólem přispěl i obránce Aleš Holík.

27.9.2017

Nejvyšší výhra bez kotle. Jestřábi přejeli Kadaň v komorní atmosféře

Hokejisté Prostějova splnili povinnost a porazili poslední tým soutěže. Jestřábi nasázeli Kadani pět gólů a po dvou porážkách opět zvítězili. Utkání se hrálo v nezvykle komorní atmosféře, když na utkání nedorazil domácí kotel.

26.9.2017

Jestřábi hostí Kadaň a apelují na fanoušky

Už žádné další pokuty. To je přání prostějovského hokejového klubu před dalšími zápasy WSM ligy.

25.9.2017

Jestřábi nestačili na Benátky. Stupidní chyby, zlobil se Vykoukal

Z dalekého výletu do Čech si hokejisté Prostějova body nepřivezou. Po sobotní porážce v Českých Budějovicích padli svěřenci Jiřího Vykoukala i v Benátkách, kde prohráli 2:4. Obě branky Prostějova vstřelil obránce Dušan Žovinec, který pokaždé využil přesilovou hru.

24.9.2017

Prostějov padl v Budějovicích. Fanoušci Jestřábů měli konflikt s policií

FOTOGALERIE / Hokejisté Prostějova po dvou výhrách v řadě padli. Na ledě Českých Budějovic sice svěřenci Jiřího Vykoukala dvakrát vedli, ale nakonec prohráli 3:5. V přestávce mezi druhou a třetí třetinou se navíc odehrál incident, po kterém prostějovští fanoušci opustili svůj sektor.

22.9.2017

V zákulisí potíže, na ledě pohoda. Tým chráníme, říká Vykoukal

Zatímco v zákulisí stíhá Jestřáby jedna rána za druhou, na ledě jim to začíná šlapat. Hokejisté Prostějova ve středu podruhé v řadě zvítězili nad silným soupeřem a dávají aspoň částečně zapomenout na problémy kolem klubu.

22.9.2017

Tomáš Nouza se v Budvar aréně představí poprvé jako soupeř

ROZHOVOR /  Tři roky patřil v dresu ČEZ Motoru k největším oblíbencům fanoušků. Tomáš Nouza (34 let) nasbíral v průběhu tří sezon na jihu Čech až neuvěřitelných 206 bodů.

20.9.2017

Skvělý Neužil vychytal po Slavii i Havířov

Hokejoví Jestřábi se rozjíždějí. Po dvou porážkách na startu soutěže si svěřenci Jiřího Vykoukala připsali druhou výhru v řadě, když po triumfu v Edenu zdolali i Havířov. Prostějov se opět mohl opřít o jistotu v brance, kterou představuje nová letošní jednička Jakub Neužil.

20.9.2017

Na hokeji bude hukot, Jestřábi hostí Havířov

První domácí zápas příznivce Jestřábů rozhodně nepotěšil. Po porážce s Litoměřicemi 1:4 ale nyní přichází druhý pokus o získání přízně svých fanoušků, které chce Prostějov potěšit dobrý výkonem proti Havířovu.

18.9.2017

Jestřábům hrozil konec v první lize!

Po hokejové mládeži hrozil v půlce září problém také prostějovskému A týmu. A to rovnou největší: vyloučení z WSM ligy. Jak zveřejnil na svých stránkách Český svaz ledního hokeje, důvodem měla být nezaplacená pokuta Jestřábů ve výši téměř sto tisíc korun. Tu svaz udělil klubu za nedostatečnou pořadatelskou službu v zápasech s Přerovem z minulé sezóny.

17.9.2017

Jestřábi vyloupili Eden a slaví první výhru

Na třetí pokus to vyšlo. Hokejisté Prostějova se po dvou porážkách dočkali prvního vítězství v sezoně. Svěřenci Jiřího Vykoukala vyloupili pražský Eden a porazili Slavii jasně 3:0.

14.9.2017

Pos..li jsme se z nich, zuřil po domácí prohře Rudovský

ROZHOVOR/ - Dva zápasy, jediný gól. Tak mizerná je zatím střelecká bilance hokejových Jestřábů na startu sezony. O jedinou branku Prostějova v novém ročníku se postaral Jan Rudovský, jehož trefa ale neodvrátila porážku s Litoměřicemi.

13.9.2017

Zmar. Prostějov doma jasně podlehl Litoměřicím

První domácí utkání hokejistům Prostějova nevyšlo. Jestřábi doma nestačili na dobře bruslící Litoměřice a prohráli 1:4. O jedinou branku domácích se postaral Rudovský.

13.9.2017

Domácí premiéra je tu. Jestřábi hostí Litoměřice

Získat první body a začít cestu za zlepšením image prostějovského hokeje. To jsou cíle Jestřábů před domácí premiérou s Litoměřicemi.

12.9.2017

Vykoukal po úvodní prohře chválil: Dobrý výkon i skvělí fanoušci

I přes porážku své svěřence pochválil. Trenér prostějovských Jestřábů Jiří Vykoukal po prohraném utkání vyzdvihl výkon svého týmu.

9.9.2017

Jestřábi začali prohrou v Přerově. Takto to vypadalo

VELKÁ FOTOGALERIE / Ve znamení výborných brankářů se neslo prvoligové derby mezi přerovskými a prostějovskými hokejisty. Úspěšnější nakonec byl domácí Šimboch a Zubři slaví výhru 2:0.

9.9.2017

Den D je tady! Jestřábi letí do Přerova k pompéznímu startu ligy

Pro oba tábory nastává den D. Letní příprava je minulostí, na loňské bitvy usedl prach, teď startuje další ročník WSM ligy. A pro hanácké účastníky navíc hned tím „životně důležitým“ duelem.

5.9.2017

Nepovedená generálka. Prostějov dostal ve Vsetíně šestku

Poslední příprava před startem nové sezony Jestřábům nevyšla. Tým Jiřího Vykoukala prohrál na ledě Vsetína 2:6, když čtyři branky inkasoval již v první třetině. Sezonu Prostějov zahájí v sobotu na ledě Přerova.