Vykoukal legendou Sparty. Jsem na to ještě mladý, říká trenér Prostějova

FOTOGALERIE / Trenér prostějovských hokejistů Jiří Vykoukal se zařadil mezi legendy pražské Sparty.

včera 12:53

Jestřábi otočili duel s Havířovem. Na zimáku zasahovala policie

Hokejisté Prostějova zvládli důležité utkání s Havířovem, když ve třetí třetině stáhli dvougólový náskok soupeře a v prodloužení rozhodli o své výhře. Duel narušili havířovští fanoušci, kteří ve třetí třetině odpálili několik dýmovnic, a nakonec je vyvedla ze stadionu policie.

6.12.2017

Dvořáček vystřílel Jestřábům výhru na Slavii

I druhá letošní návštěva pražského Edenu přinesla prostějovským hokejistům vítězství. O výhru 2:1 se postaral především útočník David Dvořáček, který vstřelil oba góly Hanáků.

3.12.2017

Jestřábi po dvou prohrách zabrali. Pomohli navrátilec Divíšek i nová posila

Častá zranění mírně přibrzdila vítěznou jízdu hokejových Jestřábů, kteří se v sobotu po dvou venkovních prohrách vrátili na domácí led. V urputné bitvě s Litoměřicemi nakonec Prostějov dokázal vyhrát a částečně si spravil chuť po třetím prohraném derby v Přerově.

30.11.2017

Bývalý Jestřáb pomohl Zubrům k další výhře. O to víc mě to těší, říká Šlahař

Poslední hřebíček do jestřábí rakve zatloukl ve středečním derby Jakub Šlahař. Útočník Přerova v posledních dvou sezonách přitom patřil mezi důležité články prostějovské ofenzivy.

29.11.2017

Třetí bitva o Hanou v jasné režii Zubrů! Derby ovládli už popáté v řadě

Třetí prvoligová bitva o Hanou této sezony byla v jasné režii hokejistů Přerova. Zubři na domácím ledě přehráli Prostějov 4:1 a ostře sledované derby ovládli už popáté v řadě. V tabulce WSM ligy navíc poskočili právě před Jestřáby na páté místo.

29.11.2017

Třetí letošní bitva o Hanou je tady. Zlomí Jestřábi zubří prokletí?

Třetí díl letošní hanácké hokejové ságy je tady. Jestřábi se podruhé v sezoně chystají na výpravu do Přerova, aby společně s domácími Zubry vstoupili do další poloviny základní části WSM ligy. Hlavně však, aby ukončili nadvládu Přerovanů, na které v tomto prvoligovém ročníku zatím marně hledají recept.

22.11.2017

Jestřábi v laufu. Prostějov doma přejel lídra ligy

FOTOGALERIE / Chtěli se proti favoritovi vyšvihnout a to se jim povedlo do puntíku. Prostějovští hokejisté dokázali na domácím ledě porazit nejlepší tým soutěže Karlovy Vary a potvrdili skvělou formu z posledních zápasů.

21.11.2017

Rozjetí Jestřábi hostí lídra. Chceme se vyšvihnout, říká Vykoukal

Dvě devítigólové výhry dodaly prostějovským hokejistům pořádnou porci sebedůvěry, kterou by Jestřábi mohli zužitkovat ve středečním utkání s nejlepším týmem soutěže.

20.11.2017

Jestřábi opět nadělovali. Jejich formu odneslo Ústí

Dva zápasy, pokaždé devět vstřelených branek. Hokejoví Jestřábi se po reprezentační pauze nadechli k výborným výkonům. Po domácí demolici Třebíče si svěřenci Jiřího Vykoukala s chutí zastříleli i na ledě Ústí nad Labem.

19.11.2017

Nejvyšší výhra v sezoně. Demolici Třebíče rozjel navrátilec Meidl

Hokejisté Prostějova si připsali nejvyšší vítězství v letošním ročníku. Jestřábi doma nastříleli Třebíči devět branek a posunuli se na páté místo WSM ligy. Střed tabulky je však velmi našlapaný a týmy od pátého do osmého místa mají stejný bodový zisk.

18.11.2017

Demolice. Jestřábi nasázeli Třebíči devět gólů

Hokejisté Prostějova si připsali nejvyšší výhru v sezoně. Jestřábi doma naložili Třebíči devět branek a posunuli se na páté místo první ligy.

15.11.2017

Smolná prohra. Jestřábi ve Vsetíně padli po nájezdech

Hokejisté Prostějova vybojovali na horké vsetínské půdě bod. Při troše štěstí ale mohli Jestřábi přivézt všechny. Hanáci po většinu utkání vedli, ale po sedmi vteřinách třetí třetiny domácí vstřelili kontaktní gól a nakonec dovedli zápas v normální hrací době k remíze.

13.11.2017

Návrat z Polska. Dres Jestřábů bude opět oblékat Meidl

I v průběhu sezony se hokejoví Jestřábi snaží rozšiřovat svůj úzký kádr. Po Viktoru Nestrašilovi, které je od začátku listopadu v klubu na zkoušku, Prostějov získal na hostování svého bývalého útočníka Václava Meidla.

4.11.2017

Jestřábi otočili zápas s Frýdkem a v prodloužení trefili výhru

FOTOGALERIE / Poslední zápas před pauzou zvládli. Prostějovští hokejisté na domácím ledě zdolali Frýdek-Místek 3:2 po prodloužení, když ve hře 3 na 3 rozhodnul po akci kapitána Venkrbce David Dvořáček.

1.11.2017

Další vítězství venku. Jestřábi obrali Kadaň

Hokejisté Prostějova dokázali potřetí v řadě uspět na ledě soupeře. Jestřábi po triumfech v Litoměřicích a v Havířově uspěli i na půdě Kadaně, kde o své výhře rozhodli ve třetí třetině.

30.10.2017

Kanonáda. Jestřábi nasázeli Benátkám sedm gólů

Hokejisté Prostějova obstojně zvládli domácí dvojboj. Po sobotním vydřenému bodu se silnými Českými Budějovicemi si svěřenci Jiřího Vykoukala smlsli na Benátkách, kterým nasázeli sedm branek a připsali si nejvyšší výhru v sezoně.

30.10.2017

Nouza obral své Budějovice. Zlatý bod, věděl útočník Jestřábů

ROZHOVOR / Prostějovští Jestřábi vybojovali cenný bod s Českými Budějovicemi, ke kterému přispěl i útočník Tomáš Nouza, jenž před sezonou přišel právě z jihočeského Motoru. Budějovice nakonec v Prostějově vyhráli v prodloužení hlavně zásluhou elitní formace v čele s Václavem Nedorostem.

28.10.2017

Zlatý bod. Jestřábi padli s Budějovicemi až v prodloužení

Hokejisté Prostějova proti Motoru České Budějovice většinu utkání tahali za kratší konec, ale díky vyrovnání Rudovského šest minut před koncem dotáhli duel v normální hrací době k remíze.

27.10.2017

Místo vyhazovu z ligy pokuta: Jestřábi musí doplatit přes sto tisíc

Další problém musí řešit v těchto dnech prostějovský hokej. Disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje totiž klubu LHK Jestřábi Prostějov udělila pokutu 132 tisíc korun. Oddílu přitom hrozilo za nesplnění závazků vůči svazu i vyloučení z 1. ligy.

25.10.2017

Jestřábi vyhráli v Havířově. Utkání režírovala Venkrbcova formace

Hokejisté Prostějova po domácí porážce 0:1 se Slavií opět zabrali. Svěřenci Jiřího Vykoukala si vyšlápli na Havířov, který na jeho ledě zdolali 5:2. Zářila především třetí lajna kapitána Matouše Venkrbce, která byla u čtyř z pěti prostějovských branek. Trenér Jiří Vykoukal nechtěl výkon jednoho útoku přeceňovat. Hlavní podle něj bude, aby třetí řada podobné výkony zopakovala.

24.10.2017

Vykoukal o návratu kotle: Je potřeba si hokeje tady vážit

Vrátit tvrdé jádro fanoušků na stadion se mu povedlo, potěšit diváky vítězstvím však ne. Trenér a sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal po prohraném utkání se Slavií vyčítal svým svěřencům hlavně nedostatek jednoduchosti v útočném pásmu.

22.10.2017

S kotlem, ale bez gólů. Prostějov nevyzrál na Slavii

Podruhé v sezoně hokejoví Jestřábi nedali gól. Svěřenci Jiřího Vykoukala na domácím ledě podlehli Slavii 0:1 a nepotěšili tak tvrdé jádro fanoušků, které se po bojkotu vrátilo na prostějovský zimní stadion.

18.10.2017

Dva góly Nouzy přinesly Prostějovu výhru v Litoměřicích

Hokejisté Prostějova se rychle vzpamatovali z prohraného derby s Přerovem a přivezli dvoubodové vítězství z Litoměřic. Jestřábi oplatili Středočechům domácí porážku z druhého kola a vyhráli na ledě soupeře 3:2 po prodloužení.

17.10.2017

Derby opět ovládl Přerov. Výhru hostů řídil oslavenec Plášek

Derby Přerov umí. I druhé vzájemné utkání Zubrů s prostějovskými Jestřáby přineslo výhru Přerovanů. Ti měli po většinu duelu navrch a nakonec si z Prostějova odvezli tři body za výhru 2:1. U obou gólů Přerova asistoval veterán Plášek, který v den utkání slavil 44. narozeniny.

15.10.2017

Generálka na derby vyšla. Prostějov doma porazil Kladno

Prostějovští hokejisté si doma vyšlápli na druhý tým WSM Ligy. Vykoukalovi svěřenci v prodloužení porazili Kladno a dobře se naladili na pondělní derby s Přerovem, které začíná na Zimním stadionu v Prostějově v 18 hodin.

11.10.2017

Na lídra nestačili. Jestřábi dostali ve Varech šest gólů

FOTOGALERIE / Hokejisté Prostějova po třech výhrách v řadě narazili. Svěřenci Jiřího Vykoukala na ledě lídra soutěže z Karlových Varů doplatili především na špatný vstup do zápasu a prohráli 3:6.

11.10.2017

Nechtěli nás v Třebíči pustit na stadion, zlobí se hokejoví fanoušci

Spory mezi prostějovským hokejovým klubem a jeho fanoušky se nadále vyostřují. Ti se nyní zlobí na klub, že před sobotním utkáním v Třebíči požádal soupeře, aby prostějovští fanoušci nebyli vpuštěni na stadion.

9.10.2017

Jestřábi skolili v prodloužení Ústí. Zářila výpomoc z Pardubic.

FOTOGALERIE / Hokejoví Jestřábi se rozjíždějí. Svěřenci Jiřího Vykoukala doma v prodloužení zdolali Ústí nad Labem a vybojovali tak třetí výhru v řadě. V dalším kole je ale čeká velká výzva. Pojedou totiž na led lídra z Karlových Varů.

8.10.2017

Trojboj začali výhrou. Jestřábi zdolali Třebíč a chystají se na Ústí

Hokejisté Prostějova nyní mají náročný program. Během pěti dnů musejí odehrát tři zápasy, z nichž ten první už úspěšně zvládli. Na ledě Třebíče totiž vyhráli 3:1 a zvýšili si sebevědomí před duely s Ústím nad Labem a v Karlových Varech.