To se ale změnilo a Zatloukal je zpátky. Ve svém prvním zápase navíc exceloval, dvěma góly pomohl zdolat Brumov.

Jaký to byl pocit nastoupit znovu v Prostějově a vstřelit dvě branky?
Cítím se hezky, je super zážitek vrátit se po sedmi letech do Prostějova a hned dát dva góly. Ale bylo to hlavně díky klukům, kteří mě dvakrát trefili (smích).

Dá se říci, která z těch dvou branek byla těžší?
Ten první, to byla krásná akce a v podstatě jasný gól. To by dal asi každý. Při tom druhém jsem si dobře naskočil a měl jsem i štěstí, že to tam spadlo.

Svým vzrůstem své spoluhráče převyšujete o hlavu. Je tomu uzpůsobena i taktika?
Já za to nemůžu, že v Prostějově kluci málo rostou (smích). Je pravda, že jsem nejvyšší. Ale že by byla taktika vyloženě šitá na mě, to asi ne. U rohu to je jasné, tam mě kluci musí trefit. Dávat hlavou góly, to by měl být můj přínost pro Prostějov.

V prvním utkání padlo sedm branek, přestřelka jako z filmu. Co jste na to říkal?
Pro diváky to musel být skutečně parádní zápas. Pro nás to bylo trochu horší, protože jsme třikrát prohrávali. Náš výkon nebyl úplně špatný, ale všechny branky jsme inkasovali po našich velkých chybách. Pak se to těžko dohání. Mohlo to být rozhodně klidnější. Musíme se ale vyvarovat takových chyb.

Dá se po prvním zápase něco usuzovat o vašich ambicích?
Byl to první zápas. Ale pokud do těch dalších půjdeme stejně bojovně, tak se něco uhrát dá. Neříkám, že rovnou na postup, ale v první sedmičce bychom hrát mohli.

Jak se vám zamlouvala vysoká návštěva?
Přišlo hodně lidí a my jsme si nechtěli trhnout ostudu. Chtěli jsme ukázat, že fotbal hrát umíme a že Prostějov si divizi zaslouží.