29. kolo Krajského přeboru

Zdroj: Olomoucký KFS

Hněvotín - Nové Sady 3:2

Překvapení kola. Hněvotín zdolal již jistého vítěze soutěže i podruhé v sezoně, tentokrát 3:2. Rozhodla tři minuty před koncem povedená rozehrávka trestného kopu. Po dvou gólech dali Lukáš Pagáč a Jan Blaha. Hrdinou však byl domácí brankář Běhalík, který zlikvidoval kopu šancí soupeře.

Zdroj: KFS Olomouc

Želatovice - Litovel 2:2

Domácí rychle vedli, ale Litovel odpověděla na konci poločasu dvěma slepenými góly. Po přestávce náskok neudržela.

Medlov - Dolany 5:0

Kouč domácích Večeřa označil soupeře za nejodevzdanější tým, který v Medlově byla vítězství za jednoduché. Dvě branky vstřelil jeho syn Jaroslav. Už předtím ale domácí mužstvo ukázalo pěkné akce.

Kralice - Šumperk 4:2

Drtivý nástup domácích znamenal třígólový náskok v poločase. Čtvrtý gól přidali brzy po změně stran. Šumperk v poslední dvacetiminutovce alespoň odvrátil debakl.

Velké Losiny - Chválkovice 4:0

Hosté se snažili a po prvním poločase dokonce drželi remízu. Po změně stran ale čtyřikrát inkasovali a odjeli s výpraskem.

Šternberk - Mohelnice B 0:1

Gólově nejchudší zápas kola, který ovšem přinesl řadu možností na obou stranách. Nakonec rozhodl povedený rohový kop.

Konice - Kojetín 1:3

Domácí si znovu vstřelili rychlý vlastní gól, tentokrát ve 2. minutě. Zápas pak rozsekla na stranu hostů tvrdá rána Michala Axamita a Matějkova pojistka v závěru.

HFK Olomouc B - Klenovice 9:0

Klenovice míří do I. A třídy a na cestu si vzaly další debakl. V Hodolanech se trefil pětkrát Tomáš Blažkovský.