V letošním ročníku se přihlásilo do zimní halové soutěže 17 týmů v kategorii dospělých a devět veteránských mužstev.

Týmy byly rozděleny do dvou výkonnostních skupin – 1. liga okresu Prostějov a 2. liga okresu Prostějov. Veteránská soutěž se hraje samostatně.

Loňský titul okresních šampionů obhajuje FC Relax Prostějov, jak mezi muži, tak i veterány.

První turnaje dvou kategorií jsou na programu v neděli 19. listopadu 2017.

1. liga okresu Prostějov: FC Relax Prostějov "A", Botafoga Prostějov "A", ŽE-STAV Nezamyslice n. H., AC Zavadilka 2000, Mechechelen Prostějov, Sexmeralda Prostějov, SK Ariston 92 Prostějov, Dinamo Prostějov.

2. liga okresu Prostějov: FC Relax Prostějov "B", Medvědi Prostějov, MK Brodek u Prostějova, Pávi Bedihošť, BVD, FC Orange, Atletico Smržice, Botafoga Prostějov "B", FC Memphis Prostějov.

Třetí kategorie je na programu v neděli 26.11. 2017

Liga veteránů Prostějov (start 26.11.2017): FC Rerax Prostějov, Moravská Modelárna, FC Litrpůl, AC Štika, SK Haná Prostějov, AC Zavadilka 2000, TJ Sokol Mostkovice, Bexim Paletten, Kobra Kobeřice.

PROGRAM TURNAJŮ NEDĚLE 19.11. 2017:

1. LIGA, HALA KOSTELEC NA HANÉ - 12:00-18:00 HODIN

12.00 7-5 SEXMERALDA – BOTAFOGA “A”
12.40 4-3 ARISTON 92 – MECHECHELEN
13.20 7-1 SEXMERALDA – RELAX “A”
14.00 5-8 BOTAFOGA “A” – DINAMO
14.40 3-2 MECHECHELEN – ZE-STAV
15.20 4-6 ARISTON 92 – AC ZAVADILKA 2000
16.00 8-1 DINAMO – RELAX “A”
16.40 2-4 ŽE-STAV – ARISTON 92
17.20 6-3 AC ZAVADILKA 2000 – MECHECHELEN

2. LIGA, HALA NEZAMYSLICE NA HANÉ - 08:00-16:00 HODIN

8.00 4-3 ATLETICO Smržice – BVD
8.40 2-5 MK BRODEK u PV – FC MENPHIS
9.20 3-1 BVD – RELAX “B”
10.00 5-4 FC MENPHIS – ATLETICO Smržice
10.40 3-2 BVD – MK BRODEK u PV
11.20 1-4 RELAX “B” – ATLETICO Smržice
12.00 8-7 FC ORANGE – BEDIHOŠŤ
12.40 9-6 BOTAFOGA “B” – MEDVĚDI
13.20 6-8 MEDVĚDI – FC ORANGE
14.00 7-9 BEDIHOŠŤ – BOTAFOGA “B”
14.40 6-7 MEDVĚDI – BEDIHOŠŤ
15.20 8-9 FC ORANGE – BOTAFOGA “B”

LIGA VETERÁNŮ, HALA NĚMČICE NAD HANOU - 08:00-16:00 HODIN

8.00 6-1 MORAVSKÁ MODELÁRNA-RELAX
8.40 4-8 FC LITRPŮL-AC ŠTIKA
9.20 3-6 HANÁ-MORAVSKÁ MODELÁRNA
10.00 8-1 AC ŠTIKA-RELAX
10.40 5-3 AC ZAVADILKA 2000-HANÁ
11.20 6-4 MORAVSKÁ MODELÁRNA-FC LITRPŮL
12.00 9-2 MOSTKOVICE-BEXIM PALETTEN
12.40 3-8 HANÁ--AC ŠTIKA
13.20 7-5 KOBRA-AC ZAVADILKA 2000
14.00 4-2 FC LITRPŮL-BEXIM PALETTEN
14.40 5-9 AC ZAVADILKA 2000-MOSTKOVICE
15.20 2-7 BEXIM PALETTEN-KOBRA