V prvním poločase byly Určice lepším týmem. Převaha hostů pak vyrcholila Trajerovým gólem. Jarní útočná posila Určic využila centra zprava a hlavou dostala míč za Urbánkova záda. Gottwaldovi svěřenci mohli i zvýšit, ale nepřesná koncovka další gól nepřipustila.

Začátek druhého poločasu přinesl faul a ná slednou penaltu. K exekuci se postavil Šenkeřík a nedal Nejezchlebovi šanci. Poté si určický gólman neporozuměl s Hlochem. Míče se zmocnil Bartozel a poslal Brumov do vedení. Závěr zápasu pak pečetil Polách trefou na 3:1.

„Faul v šestnáctce, špatná rozehrávka, zase nás potopily individuální chyby. Je to tak pořád. Na branku se strašně moc nadřeme a zbytečně inkasujeme. Opět nás to stálo body," zlobil se asistent určického trenéra Miroslav Vláčil.

FC ELSEREMO BRUMOV – TJ SOKOL URČICE 3:1 (0:1)

Branky: 48. Šenkeřík z pen., 74. Bartozel, 90. Polách – 25. Trajer. Rozhodčí: Chabička – Sedláček, Jelínek. ŽK: Skopalík (Určice)

Určice: Nejezchleb – Koláček, Hloch, Zbožínek, Bokůvka – Machynek, Skopalík, Svozil, Kopečný – Trajer, Halouzka (60. Zapletal). Trenér: Petr Gottwald.

Brumov: Urbánek -Horáček (86. A. Smolík), Kolář, Dekleva, Z. Šenkeřík – Naňák (46. Martinka), Polách, Strnad, Bartozel O. – Juřica, Novák (76. Vlček). Trenér: M. Mičega.