„Chtěli jsme se rozloučit vítězstvím, ale bohužel se to nepodařilo," smutnil po zápase trenér Určic Petr Gottwald.

První poločas branku nepřinesl. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou. První větší šanci měl Zbožínek, ale Kameník jeho střelu pokryl. Vzápětí zneškodnil rýmařovský brankář i střelu Kopečného. Střelecky se nedařilo ani hostům. Ondruška mířil nad a Barcál trefil jen Hlochova záda.

Po změně stran zahrozil dvakrát Skopalík. Jednou jeho pokus zastavil Harazin a podruhé mířil hlavou mimo. První branka tak přišla až v pětašedesáté minutě. Radek Němec utekl obráncům a krásným centrem našel volného Šupáka, ten pak nekompromisně poslal míč do brány. Radost hostů však netrvala příliš dlouho. Domácí kapitán Los totiž o jedenáct minut později srovnal na 1:1. Vzápětí vytvořil Skopalík tutovou šanci Trajerovi. Ten však hlavou netrefil prázdnou bránu. Konec zápasu pak přinesl bouři emocí a rovnou čtyři žluté karty rýmařovským hráčům. Další branku však ne.

„Trajer měl na hlavě tutový gól, ale šance měl i Rýmařov. Plichta je asi zasloužená. Úmorné vedro se taky podepsalo na kvalitě utkání. Měl jsem pocit, že kluci začali hrát až v posledních deseti minutách. Bylo vidět, že to chtěli strhnout na svou stranu. Takto ale měli začít od začátku a mohli se z první branky radovat oni," zlobil se Petr Gottwald.

„Čekal jsem klidnější zápas. Závěr byl aspoň trošku zajímavější. Branku jsme mohli dát my i domácí. Dejme tomu, že ta remíza byla spravedlivá. V závěru to bylo zbytečně hektické," shrnul duel lodivod Rýmařova Milan Furik.

TJ SOKOL URČICE – TJ JISKRA RÝMAŘOV 1:1 (0:0)

Branky: 76. Los – 65. Šupák. Rozhodčí: Možíš – Mikula, Miko. ŽK: Ondruška, Šupák, Lesák, Macrineanu (všichni Rýmařov). Diváci: 81.

Určice: Piták – Koláček, Hloch (46. Zelina), Zbožínek, Bokůvka – Zapletal, Svozil, Machynek, Kopečný (70. Haluza) – Los, Zapletal (70. Trajer). Trenér: Petr Gottwald.

Rýmařov: Kameník – Kučera, Schreier (82. Macrineanu), Harazin, Barcál, D. Furik (T. Němec) – M. Furík, Ondruška, J. Furik (Lesák), R. Němec – Šupák. Trenér: Milan Furik.