V neděli odpoledne se utkaly s prvním mužstvem divize E Brumovem a po bezbrankovém zápase mají malý důvod k oslavě.

Domácí začali aktivně a favorita rozhodně zaskočili. Los mířil nad a vysoko skončila i Zbožínkova hlavička. Brumovského gólmana Urbánka prověřil z dálky také Svozil. Branka však nepřicházela.

Největší šanci prvního poločasu pak vytvořil hrající trenér Zbožínek, když posunul míč Zapletalovi. Ten však trefil jen gólmana.

Tlak domácích však polevil a v závěru poločasu se musel ohánět Nejezchleb, který zlikvidoval dva úniky Bartozela a nebezpečnou střelu Strnada.

Po změně stran se činil Urbánek, který musel zneškodnit Losův i Haluzův pokus. Tempo utkání však začalo mírně upadat. Domácí bojovali a snažili se urvat z utkání alespoň bod.

Šancí na gól už však postupně ubývalo. Zbožínek v šedesáté čtvrté mířil hlavou nad brumovskou svatyni.

V závěru pak mohl rozhodnout Polách, ale jeho hlavička netrefila prázdnou určickou klec. Duel tak skončil 0:0.

„Byl to těžký zápas. Určice byly poslední, my první, takže nás každý favorizoval. Celý zápas byl hlavně o bojovnosti. Obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale celkově si myslím, že je remíza spravedlivá," řekl po utkání kouč Brumova Miroslav Mičega.

„Asi to mělo skončit 1:1 nebo 2:2. Šance byly na obou stranách. Naše nasazení bylo enormní a já musím kluky pochválit," zdůraznil po utkání hrající trenér Ivo Zbožínek a dodal: „Chtěli jsme na ně vletět. To si Brumov pohlídal. Druhá půle už byla bojovnější, taky nám pomohlo štěstí."

TJ Sokol Určice – FC Elseremo Brumov 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Hrůza – Smekal, Soukal. ŽK: Javořík, Vaněk – Strnad. Diváků: 152.

Určice: Nejezchleb – Javořík, Zbožínek, Bokůvka, Hochman – Vaněk – Zapletal, Novák, Svozil, Los – Haluza. Trenéři: Ivo Zbožínek a Michal Skopalík.

Brumov: Urbánek – Martinka, Juřica, Kolář, Strnad – Horáček, Polách, Naňák, Smolík – Bartozel, Kořenek. Trenér: Miroslav Mičega.