„Po remíze se Slavičínem si musíme uvědomit, že divize není tak jednoduchá, jak se ze začátku jevila. Nechci tím říct, že kluci na sobě nemakají. Na tréninky mi chodí osmnáct dvacet lidí a všichni dřou. Z tohoto pohledu je to v pohodě. Teď do toho musíme dát srdíčko, pak to bude jen lepší," myslí si určický trenér Evžen Kučera.

Naopak Brumovským se příliš nedaří. O víkendu padli s Přerovem 1:0 a v tabulce se pohybují na jedenáctém místě.

„Diváci viděli v Přerově kvalitní zápas. Myslím si, že to bylo remízové utkání. Udělali jsme jednu větší chybu a soupeř z toho dal gól. Hráčům nemám co vyčítat, sehráli dobré utkání," zhodnotil vystoupení svých svěřenců Miroslav Mičega, trenér Brumova.

Určice dělí od jejich dnešního soupeře sice šest příček, ale jen pouhé tři body. Na reprezentanty Prostějovska rozhodně nečeká lehký zápas.

„Nyní hrajeme venku, a to dokonce dvakrát. Máme dva opravdu těžké soupeře, ale kdo není v divizi těžký soupeř? Ať budeme hrát s Valašským Meziříčím nebo Benešovem, vždycky to bude náročný zápas. Kluci se přesvědčili, že jsou schopní hrát jak s Havířovem, tak s Mohelnicí. To jsou týmy z čela tabulky. Mohelnici vyšel zápas s námi, my jsme byli lepší než oni. Takový je fotbal. Jsem hlavně rád, že herně na tyto týmy máme," připomněl Kučera a také prozradil, co očekává od brumovských fotbalistů.

„Brumov bude podle mě podobný soupeř jako Slavičín. Možná tam bude míň toho kombinačního fotbalu. Hrajeme venku a tam nemáme, co ztratit. Když tam skončí zápas 0:0 nebo jinak remízujeme, tak jsme plusoví. Znova podotýkám musíme dát naše velké oči po úvodních čtyřech zápasech dolů a začít ještě víc pracovat."

Utkání mezi Brumovem a Určicemi začne ve středu od 17 hodin na brumovském hřišti.