Určice začaly zápas lépe než domácí tým. Hanáci měli v myslích stále domácí výhru, a tak soupeře zatlačili. Přesto byli prvním mužstvem, které prohrávalo.

„Prvních dvacet minut jsme odehráli dobře, ale ve dvacáté minutě nám Rýmařov dal gól snad z čistého nebe," kroutil hlavou určický lodivod Ivo Zbožínek. Jeho tým však nezůstal zaskočený a dokonce poločasu vyrovnal. Po pohledné kombinaci se dostal míč k Losovi, který jej z voleje poslal rovnou do brány.

Po změně stran navázali Určice na svůj dobrý výkon a byly opět nebezpečnějším týmem. Tlak hostů pak krásnou střelou z třiceti metrů přetavil ve vítězný gól opět Tomáš Los. Určičtí mohli svůj náskok ještě navýšit. Do samostatného úniku se dostal Svozil i Haluza. Akci dvou na jednoho neproměnili Los s Machynkem. Rýmařov si také vytvořil tlak, ale až v závěru a v branku jej neproměnil.

„Hráli jsme dobře a náš náskok jsme mohli i zvýšit. Tomáš Los měl ještě několik slibných šancí. K němu se připojili i Svozil se Haluzou. Soupeři pak měli k závěru tlak, ale my jsme si už výhru pohlídali," okomentoval druhou půli Ivo Zbožínek a neopomněl pochválit střelce obou určických branek:

„Tomášovi se povedly dva opravdu pěkné góly. Takové, které se jen tak často nevidí."

Určice si tak připsaly druhou výhru v řadě a odpoutaly se od posledního místa tabulky. „Nálada v týmu se lepší. Máme na svém kontě dvě výhry v řadě a příští týden je chceme potvrdit na domácím hřišti, teprve potom bychom mohli být alespoň s koncem podzimu spokojeni," připustil Zbožínek.

TJ Sokol Určice – TJ Jiskra Rýmařov 2:1 (1:1)

Branky: 2krát Los. ŽK: Zbožínek, T. Zapletal (oba Určice)

Určice: Nejezchleb – Javořík, Zbožínek, Skopalík, Bokůvka (10. P. Zaletal, 80. T. Zapletal) – Machynek, Svozil, Vaněk, Los, Hochman – Haluza (88. Zelina). Trenéři: Ivo Zbožínek a Michal Skopalík.