Úvodní tlak měli hosté. Do šancí se postupně dostal Duda, Pavlíček a Smolák, ale gólman Nejezchleb si s nájezdy jeden na jednoho dokázal poradit.

Z ojedinělé akce se Určice ujaly vedení. Ve 12. minutě zakončil akci nechytatelně pod břevno Václavík do vlastní branky. Tlak Dolan pokračoval i nadále a aktivita hostů byla korunována Horákem, který levačkou z hranice velkého vápna trefil šibenici. I po vyrovnání pokračoval tlak hostů, ale do gólovky se nedostali.

Druhý poločas začali domácí hodně aktivně, následovalo množství rohů a trvalý tlak, který zakončil střelou do tyče Žondra. Po čtvrthodině se hra otočila a aktivitu převzali Dolanští. V 65. minutě předvedli akci na jeden dotek, kdy se do hry postupně zapojil Novák, Smolák, podruhé Novák a Navrátil, aby střelou k tyči rozhodl o vedení hostů Novák. Domácím se podařilo vyrovnat patnáct minut před koncem přesnou hlavičkou Žondry. Ve zbytku utkání bylo často rušno před oběma brankami, ale míč si do sítí již cestu nenašel.

„Viděli jsme nadprůměrné utkání díky hře obou týmů. S bodem mohu být spokojen,“ uvedl trenér Určic Svatopluk Kovář.

TJ Sokol Určice – FC Dolany 2:2 (1:1)

Branky: 12. vlastní, 76. Žondra – 23. Horák, 65. Novák. Rozhodčí: Jiří Němec. ŽK: Mlčoch, Kašpárek, Ullmann, Žondra – Horák, Mačák, Smolák, Hradil, Novák. Diváků: 80.

Určice: Nejezchleb – Černý, Ullmann, Mlčoch, Svoboda - Havlena, Vaněk, Macourek, Javořík - Kašpárek, Žondra. Trenér Svatopluk Kovář.

Dolany: Benčík – Horák (69. Kaczmarczyk), Pospíšil, Mačák, Duda, Navrátil, Pavlíček, Novák, Smolák, Václavík, Hradil. Trenér Jiří Navrátil.


(bin)