S jakými pocity se ohlížíte za uplynulým podzimem?

Nad umístěním našeho mužstva v podzimní tabulce I.B třídy OKFS, skupiny A, panuje u nás spokojenost. A nebýt herního výpadku v utkání v Želatovicích, mohli jsme mít o dva body víc a na špici žebříčku by byla s jedenatřiceti body mužstva tři. A Lipová by byla první, protože má nejlepší celkové skóre!

Kteří hráči vám dělali největší radost?

Jednotlivé hráče hodnotit nechci, všichni pracovali pro tým a pro co nejlepší výsledky podle svých možností. A dobře.

Zimní přípravu máte jistě v plánu.

Samozřejmě. Zahájíme ji 4. února, fyzickou náplň budeme absolvovat v Lipové, herní část na umělém trávníku v Konici. Tam také odehrajeme šest přípravných zápasů.

Očekáváte pro jaro 2012 nějaké hráčské změny?

Náš hráčský kádr zůstane pohromadě, uvolnili jsme pouze Patrika Müllera do Horního Štěpánova. Chtěl bych mu poděkovat, a to i veřejně, na sportovní straně Prostějovského deníku. Na podzim mně dělal asistenta a pro fotbal Sportovního klubu Lipová odvedl v době své zdejší působnosti obrovský kus práce. Pro jarní část soutěže máme vytipovány některé nové hráče, vše je ale teprve v jednání a nemohu být tedy konkrétní.

Které hráče budete mít v jarní části soutěže k dispozici?

Bude to brankář Jiří Abrahám, obránci František Žilka, Jiří Barák, Petr Ohlídal a Michal Takáč, záložníci Petr Koudelka, Zdeněk Koudelka, Karel Spáčil, Tomáš Barták, Tomáš Ullmann a Radek Burget, útočníci Milan Macourek, Martin Vlček, Petr Přikryl a předpokládám, že se v kolektivu objeví ještě i některé nové tváře.

Čeho byste chtěli na jaře dosáhnout?

Našim fanouškům bychom chtěli předvádět kvalitní ofenzivní fotbal a udržet stávající postavení v tabulce.

A kdo se funkcionářsky stará o fotbalové dění ve Sportovním klubu Lipová?

V poslední době je to prakticky pouze sekretář klubu Rostislav Barták… Mně pomáhá u týmu vedoucí mužstva Alois Abrahám.

VLASTIMIL KADLEC