Páté kolo ovládl Jiří Možný z Brodku u Prostějova. Stejně jako on nasbíral 16 bodů také druhý Josef Tománek z Hranic, který měl horší Supertrefu. Na dalších místech se umístili díky přesné Supertrefě Dezider Bachorec z Hranic a Michal Prutyszyn z Bohuňovic.

Nejúspěšnější čtveřice kola se může těšit na sadu plechovek piva Gambrinus.

Nejlepší tipér z celého kraje získá speciální prémiovou cenu – skvělou herní konzoli PlayStation 4 s kapacitou disku 500 GB. Na konci soutěže máme pro vítězný tým připravenu rovněž zajímavou cenu: stejně jako okresní vítěz dostane i šampion mezi týmy sud piva Gambrinus.

CELKOVÉ POŘADÍ PO 5. KOLE:

1. místo

OL0128 Josef Tománek, Hranice 16 62

OL0162 Ladislav Halbík, Babice 13 62

OL0157 Lukáš Hašek, Mohelnice 10 62

OL0158 Pavel Hašek, Mohelnice 10 62

OL0159 Michal Hašek, Mohelnice 10 62

6. místo

OL0070 Roman Hlavinka, Stařechovice 10 59

OL0025 Mojmír Kabelík, Přerov 10 59

OL0087 Radek Řezníček, Slatinice 10 59

OL0080 Josef Vágner, Stařechovice 10 59

10. místo

OL0051 Marta Štěpánková, Tištín 10 57

11. místo

OL0137 Dezider Bachorec, Hranice 13 56

OL0169 Pavel Kryl, Mariánské Údolí 13 56

OL0056 Pavlína Řezníčková, Stařechovice 13 56

OL0136 Jaroslav Šuba, Hranice 13 56

OL0050 Miroslav Takáč, Prostějov 13 56

OL0189 Jarmila Žitná, Vikýřovice 13 56

OL0020 Michal Bartoněk, Přerov 10 56

OL0066 Antonín Hlavinka, Služín 10 56

OL0065 Martin Hlavinka, Stařechovice 10 56

OL0062 Marie Hlavinková, Služín 10 56

OL0151 Zdeněk Janík, Rataje 10 56

OL0153 Jakub Janík, Rataje 10 56

OL0079 Zdeněk Kala ml., Stařechovice 10 56

OL0060 Jana Krobotová, Stařechovice 10 56

OL0083 Tereza Kučerová, Zdětín 10 56

OL0076 Tomáš Kulešic, Slatinice 10 56

OL0167 Milan Látal, Olomouc 10 56

OL0077 Lukáš Menšík, Stařechovice 10 56

OL0099 Petr Müller, Prostějov 10 56

OL0022 Pavel Němčák, Troubky 10 56

OL0132 Pavel Rovenský, Bělotín 10 56

OL0030 František Řihošek, Přestavlky 10 56

OL0107 Miroslav Strnadel st., Opatovice 10 56

OL0089 Radim Vaněk, Stařechovice 10 56

OL0082 Petra Zapletalová, Služín 10 56

OL0021 Martin Beran, Přerov 7 56

OL0067 Eliška Gurínová, Kostelec na Hané 7 56

OL0054 Natálie Hudcová, Stařechovice 7 56

OL0010 Irena Navrátilová, Osek nad Bečvou 7 56

40. místo

OL0174 Miroslava Fantalová, Olomouc 5 54

41. místo

OL0042 Edvard Drtil, Prostějov 13 53

OL0024 Karel Galda, Přerov 13 53

OL0014 Pavel Jiřík, Radslavice 13 53

OL0057 Natálie Přecechtělová, Stařechovice 13 53

OL0043 Petra Halousková, Raková u Konice 10 53

OL0044 Eva Halousková, Raková u Konice 10 53

OL0045 Josef Kohoutek, Náměšť na Hané 10 53

OL0040 Kamil Kohoutek, Náměšť na Hané 10 53

OL0046 Stanislav Konupka, Tištín 10 53

OL0075 Roman Král, Benkov 10 53

OL0009 Vlastislav Navrátil, Osek nad Bečvou 10 53

OL0155 Martina Navrátilová, Olomouc 10 53

OL0029 Marek Netopil, Stará Ves 10 53

OL0081 David Zapletal, Služín 10 53

OL0139 Marie Dreiseitelová, Milenov 7 53

OL0182 Antonín Hanák, Tážaly 7 53

OL0073 Pavel Lipička, Stařechovice 7 53

OL0074 Michal Tichý, Služín 7 53

OL0165 Václav Zapletal, Šternberk 7 53

60. místo

OL0166 Lenka Hrabalová, Olomouc 13 50

OL0183 Michal Prutyszyn, Bohuňovice 13 50

OL0134 Jana Šubová, Klokočí 13 50

OL0028 Josef Caletka, Radslavice 10 50

OL0091 Jiří Horák, Laškov 10 50

OL0181 Vít Juračka, Velká Bystřice 10 50

OL0097 Patrik Müller, Prostějov 10 50

OL0061 Lubomír Řezníček, Stařechovice 10 50

OL0090 Veronika Zwesperová, Stařechovice 10 50

OL0063 Petra Kvapilová, Stařechovice 7 50

OL0068 Věra Lipičková, Stařechovice 7 50

OL0058 Mirek Simon, Stařechovice 7 50

OL0086 Pavel Škopík, Stařechovice 7 50

OL0059 Lucie Zwesperová, Stařechovice 7 50

74. místo

OL0231 Leoš Drnovský, Vilémov 13 49

75. místo

OL0101 Renáta Benešová, Kralice na Hané 13 47

OL0013 František Jiřík, Radslavice 13 47

OL0163 Petr Skyva, Šternberk 13 47

OL0048 Barbora Takáčová, Hranice 13 47

OL0117 Daniel Tutka, Hranice 13 47

OL0173 Martin Čermák ml., Sobáčov 10 47

OL0023 Mojmír Fabian, Přerov 10 47

OL0094 Oldřich Lošťák, Prostějov 10 47

OL0142 Jan Malík, Loštice 10 47

OL0084 Tomáš Řezníček, Stařechovice 10 47

OL0135 Pavel Šuba, Klokočí 10 47

OL0049 Petr Takáč, Hranice 10 47

OL0177 Leo Zankel, Olomouc 10 47

OL0064 Ondřej Chytil, Kostelec na Hané 7 47

OL0071 Zdeněk Kala st., Stařechovice 7 47

OL0085 Jiří Kalas, Stařechovice 7 47

OL0078 Gabriela Zavadilová, Stařechovice 7 47

92. místo

OL0220 Martin Vitoul, Nasobůrky 10 46

OL0170 Franta Kolomazník, Mariánské Údolí 0 46

94. místo

OL0193 Petr Tkadlec, Šumperk 13 45

OL0108 Miroslav Strnadel ml., Opatovice 8 45

96. místo

OL0124 Petr Gajdoš, Bělotín 13 44

OL0007 Jarmila Fabianová, Přerov 10 44

OL0156 Renata Grčková, Hněvotín 10 44

OL0015 Martina Jiříková, Radslavice 10 44

OL0188 Stanislav Kryl, Olomouc 10 44

OL0176 František Resner, Šternberk 10 44

OL0114 Antonín Růžička st., Paršovice 10 44

OL0038 Miroslav Slezák, Prostějov 10 44

OL0019 Tomáš Vaculík, Oplocany 10 44

OL0104 Libuše Héniková, Prostějov 7 44

OL0106 Barbora Klimešová, Prostějov 7 44

OL0184 Dáša Krylová, Olomouc 7 44

OL0096 Alena Lošťáková, Prostějov 7 44

OL0143 Tomáš Malík, Loštice 7 44

OL0088 Jakub Žitný, Stařechovice 7 44

OL0123 Pavel Brzica, Starý Jičín 4 44

OL0152 Libor Janík, Rataje 4 44

113. místo

OL0198 Petr Bukva, Beňov 13 43

OL0207 Lubomír Sedlak, Milenov 10 43

OL0180 František Škrob, Šternberk 0 43

116. místo

OL0103 Radoslav Hénik, Prostějov 5 42

117. místo

OL0192 Libor Fischer, Postřelmov 10 41

OL0001 Drahoslav Gebur, Přerov 10 41

OL0178 Jan Koš, Štěpánov 10 41

OL0006 Luděk Mrugala, Přerov 10 41

OL0008 Ivo Navrátil, Přerov 10 41

OL0194 Jan Havlíček, Postřelmov 7 41

OL0127 Daniel Jančík, Hranice 7 41

OL0016 Lubomír Jurečka, Přerov 7 41

OL0126 Zdeněk Leskovjan, Mankovice 7 41

OL0154 Gustav Navrátil, Červená Lhota 7 41

OL0100 Jaromír Přecechtěl, Bedihošť 7 41

OL0164 Roman Zapletal, Šternberk 7 41

OL0072 Miroslav Zavadil, Stařechovice 7 41

OL0172 Martin Čermák st., Mladeč 4 41

OL0111 Jan Skopal, Valšovice 4 41

OL0191 Jaroslav Spurný, Olomouc 1 41

133. místo

OL0221 Oldřich Vitoul, Nasobůrky 7 40

OL0171 Tibor Botka, Mariánské Údolí 0 40

135. místo

OL0003 Petra Pohnanová, Přerov 7 39

OL0031 Lukáš Valentík, Lipník nad Bečvou 0 39

137. místo

OL0026 Petr Caletka, Radslavice 13 38

OL0131 Viktor Chlebík, Bělotín 13 38

OL0027 Renata Caletková, Radslavice 10 38

OL0125 Viktor Červenec, Suchdol n. O. 10 38

OL0121 Petr Šíp, Hranice 10 38

OL0120 Božena Šípová, Hranice 10 38

OL0098 Roxana Müllerová, Prostějov 7 38

OL0179 Jan Ospálek, Zábřeh 7 38

OL0035 Hana Burešová, Olšany u Prostějova 1 38

146. místo

OL0226 Petra Hrabalová, Olomouc 13 37

OL0217 Ladislav Nezval, Blatec 13 37

OL0206 Pavel Vaňák, Prostějov 13 37

OL0208 Bohuslav Duchoň, Malhotice 7 37

OL0069 Iveta Hlavinková, Stařechovice 7 37

OL0229 Josef Navrátil, Blažov 7 37

OL0196 Jan Růžička, Přerov 7 37

OL0122 Michal Muzikant, Uničov 0 37

154. místo

OL0093 Dagmar Horáková, Laškov 13 35

OL0002 Věra Geburová, Přerov 10 35

OL0095 Pavel Novák, Hrubčice 7 35

OL0032 Jarmila Galdová, Přerov 4 35

OL0202 Vít Kocián, Přerov 4 35

OL0018 Vladimír Ondrák, Přerov 4 35

OL0119 Jaroslav Polus, Hranice 4 35

OL0118 Veronika Polusová, Hranice 4 35

162. místo

OL0105 Jiří Možný, Brodek u Prostějova 16 34

OL0199 Stanislav Holaň, Přerov 7 34

OL0212 Aleš Začal, Brodek u Prostějova 7 34

165. místo

OL0239 Vladimír Lakomý, Blatec 13 33

OL0047 Karel Štěpánek, Tištín 4 33

167. místo

OL0160 Jitka Černochová, Babice 13 32

OL0168 Blanka Ottová, Hlubočky 10 32

OL0185 Veronika Budinská, Olomouc 7 32

OL0052 Ludmila Biernatová, Tištín 4 32

OL0102 Zbyněk Lošťák, Prostějov 4 32

OL0112 Jarmila Růžičková, Paršovice 4 32

OL0148 Andrea Volková, Loštice 1 32

174. místo

OL0211 Jaroslav Drábek, Otaslavice 7 31

OL0116 Hana Růžičková, Paršovice 0 31

176. místo

OL0248 Monika Zouharová, Blažov 10 30

177. místo

OL0187 Vítězslav Polák, Hněvotín 13 29

OL0039 Rudolf Trefený, Prostějov 4 29

OL0150 Augustin Volek, Loštice 4 29

180. místo

OL0228 František Látal, Náměšť na Hané 10 28

OL0215 Libor Nezval, Blatec 10 28

OL0140 Radek Melnar, Suchdol n. O. 1 28

183. místo

OL0243 Oldřich Vitoul st., Nasobůrky 7 27

184. místo

OL0249 Ivana Týcová, Přerov 10 26

OL0190 Jarmila Kindermannová, Vikýřovice 7 26

OL0141 Jan Malík jun., Loštice 4 26

OL0144 Věra Malíková, Loštice 4 26

OL0186 Vladimír Polák, Hněvotín 4 26

OL0146 Lucie Malíková, Loštice 1 26

OL0034 František Vlach st., Horní Štěpánov -2 26

191. místo

OL0129 Marián Zlatňanský, Hranice 10 25

OL0230 Vlasta Čermáková, Sobáčov 1 25

OL0203 Antonín Hošťák, Určice 1 25

OL0216 Lída Nezvalová, Blatec 1 25

OL0205 Joey Rubeš, Kostelec na Hané 1 25

196. místo

OL0244 Tobiáš Vitoul, Nasobůrky 7 24

OL0210 Dáša Možná, Brodek u Prostějova 1 24

198. místo

OL0145 Zdenka Komárková, Loštice 4 23

OL0175 Ilona Machalová, Šternberk 4 23

OL0036 Petr Podhorný, Otaslavice 4 23

201. místo

OL0204 Monika Hlavová, Prostějov 13 22

OL0195 Jakub Gela, Litovel 8 22

OL0130 Zdeněk Greš, Bělotín 7 22

OL0227 Hedvika Látalová, Náměšť na Hané 4 22

OL0197 Vladimír Bija, Přerov 1 22

OL0214 Libor Šimčík, Olomouc 1 22

207. místo

OL0237 Jiřina Černocká, Šternberk 7 21

OL0012 Alena Dokoupilová, Přerov 4 21

209. místo

OL0053 Oldřich Trávníček, Brodek u Prostějova 10 20

OL0133 Radomír Klvaňa, Hranice 4 20

OL0113 Antonín Růžička ml., Paršovice 4 20

OL0037 Martin Bureš, Olšany u Prostějova 1 20

OL0017 Rudolf Hošák, Přerov 1 20

OL0138 Jiří Volf, Hranice 1 20

OL0224 Lukáš Navrátil, Olomouc 0 20

216. místo

OL0209 Pavla Možná, Brodek u Prostějova 1 19

217. místo

OL0245 Stanislav Kryl ml., Olomouc 4 18

OL0234 Vladimír Tutka, Hranice 4 18

OL0240 Lidka Konečná, Nasobůrky 1 18

220. místo

OL0005 Pavel Poljanský, Přerov 4 17

OL0110 Slavomír Tutka, Palačov 4 17

OL0161 Roman Černocký, Babice 1 17

OL0092 Ilona Slezáková, Prostějov 1 17

OL0149 Augustin Malík, Loštice -2 17

OL0004 Jaroslav Skácelík, Přerov -2 17

OL0033 Jitka Vlachová, Horní Štěpánov -5 17

227. místo

OL0201 Radek Dokoupil, Přerov -1 15

228. místo

OL0055 Viktor Kučera, Prostějov 4 14

OL0147 Jan Malík nejml., Mohelnice 4 14

230. místo

OL0250 Věra Zouharová, Blažov 0 13

OL0115 Vladimír Mašlaň, Valšovice -5 13

232. místo

OL0011 Miroslava Kociánová, Přerov 1 12

OL0233 Michal Petráš, Kokory -2 12

234. místo

OL0225 Josef Haba, Olomouc 0 10

OL0222 Josef Holy, Olomouc 0 10

OL0223 Jan Staněk, Olomouc 0 10

237. místo

OL0241 Lenka Hrabalová ml., Olomouc 1 9

OL0041 František Vlach ml., Horní Štěpánov -1 9

239. místo

OL0251 Jakub Vejvoda, Blatec 0 7

OL0235 Jan Zaremba, Prostějov 0 7

241. místo

OL0238 Dominika Černocká, Babice 4 6

OL0200 Jana Mikulášková, Přerov 1 6

243. místo

OL0252 Bára Havlíčková, Blatec 4 5

OL0213 Simona Kolomazníková, Mariánské Údolí 0 5

245. místo

OL0218 J. Drahník, Olomouc 0 4

OL0219 Dana Sasková, Mariánské Údolí 0 4

OL0109 Martin Švancara, Hranice 0 4

OL0236 Miroslav Tesárek, Vřesovice 0 4

OL0232 Mikuláš Volný, Uničov 0 4

250. místo

OL0247 David Kolomazník, Mariánské Údolí 0 1

OL0246 Zlatka Slováková, Kokory 0 1

252. místo

OL0242 Jitka Vychodilová, Náměšť na Hané -2 -3

POŘADÍ TÝMŮ PO 5. KOLE:

1. místo

Harles 30 186

2. místo

1. FC Nic moc 30 171

3. místo

1. FC Tři Králové 30 168

1. FC Gól 30 168

1. FC Lahváč 30 168

Šneci 27 168

7. místo

1. FC Berani 33 165

8. místo

1. FC Jiná liga 30 162

9. místo

Břicháči 33 159

Ovečka 30 159

11. místo

Ratajáci 24 156

1. FC Poupata 27 156

13. místo

1. FC Black Dog 21 153

Klokočí 36 153

15. místo

Taky Team 36 150

Atletico Lubeň 27 150

17. místo

1. FC Hastrman 21 147

18. místo

PeRoxPa 27 144

Kout 36 144

1. FC Hadža Beat 24 144

21. místo

Parťáci 24 143

22. místo

FK Velká Bystřice 13 142

23. místo

Šternberáci 27 141

24. místo

1. FC Hasan 21 140

25. místo

Blamile 2019 33 138

Kosáci 25 138

Trio 27 138

28. místo

1. FC Zavadilka 21 135

29. místo

Hero 19 130

30. místo

Základna 2 27 126

Homolci 27 126

Calda Team 33 126

33. místo

Hanáci 21 123

34. místo

Slavoj 21 117

35. místo

FC Kellis 27 115

36. místo

Základna 27 114

37. místo

Babice Team 27 111

38. místo

CALIBRA 1 24 110

39. místo

Trefa 24 102

40. místo

Růžičkovi 18 96

Orlice 12 96

42. místo

BPP 24 90

43. místo

MATAPE 27 87

44. místo

Slavoj Houslice 17 80

45. místo

Volvo 3 78

46. místo

Metle 30 77

Brodek u Prostějova 9 77

48. místo

Makoma 9 75

49. místo

Buráci 6 72

50. místo

Štěpaňáci -8 52

51. místo

Doko 4 48

52. místo

Pivaři 0 40

53. místo

LITERPOOL 0 10