U této příležitosti plánuje prostějovský galerista a bývalý ligový brankář Jindřich Skácel mladší, uspořádat výstavu s názvem Fotbal to je hra.

"Výstava by měla mapovat historii celé prostějovské kopané ale přednostně nejstaršího klubu Olomouckého kraje, kterým je SK Prostějov. Vernisáž by měla proběhnout 6. června v Městském muzeu a amabasadorem výstavy bude Antonín Panenka," prozradil Deníku Jindřich Skácel mladší.

Interesantní výstava připomínající někdejší slávu a popularitu fotbalu na Hané, by měla být průřezem od počátků fotbalu v Prostějově až po současnost.

"Rád bych touto cestou oslovil bývalé fotbalisty a veřejnost prosbou, o zapůjčení archivních materiálů jako jsou ročenky, dresy, programy nebo plakáty. Jak už bylo zmíněno výše, tématicky by měla výstava obsáhnout všechny kluby, nejen SK Prostějov. Slavnou historií se mohou pochlubit také SK Železárny Prostějov, TJ OP Prostějov (SK Rolný Prostějov), Agrostroj Prostějov, Makabi Prostějov nebo Haná Prostějov," uzavírá Skácel mladší.

Kontaktní osoba: Jindřich Skácel tel: 608 805 775