FC Hvozd – Sokol Přemyslovice: 1:0 (0:0)

Branka: Vojtěch Bílý
Hvozd: Koutný – Pavlíček, T. Vánský, Vyroubal (Vařeka), Kubica – Švec, D. Grulich, J. Vánský, Bílý – P. Grulich (J. Poles), Kvapil (L. Poles)
Přemyslovice: Raška – L. Špaček, J. Špaček, Hudák, Horníček – Tyl (Barna), Zahradníček, Muzikant, Tylšar – Škrabal, Konečný

Po celý zápas byli domácí aktivnější, z množství šancí ale využili pouze jednu. O jediný gólový moment se krátce po změně stran postaral domácí Vojtěch Bílý. Prosadil se dorážkou Grulichovy střely, kterou brankář Přemyslovic vyrazil pouze před sebe. Za zmínku ještě stojí tyčka Vánského z přímáku a břevno Luboše Polese.

FK Němčice nad Hanou – Sokol Pivín 1:3 (1:0)

Branky: Novák – Spáčil, Vláčilík, Šišma
Němčice nad Hanou: Šírek – Navrátil, Kleisl, Svobodník, Hrbálek – Novák (Kyselák), Hamala, Neckář, Francl – Škantár, Kučírek
Pivín: Filka – Nakládal, Spáčil, Vrba, Pinkava (Šišma) – Mlčoch, Tydlačka (Svozil), Švéda, Vláčilík – Přikryl, Novák

V regionálním derby se z vítězství radovali hostující „Turci“, přestože jako první inkasovali. To když se míče ujal Kučírek. Jeho střelu sice brankář hostí vyrazil, ovšem pouze k nohám Nováka. Pro něho již nebylo žádným problémem uklidit míč do prázdné branky. Krátce před koncem poločasu mohl vyrovnat Švéda, trefil ale pouze břevno.

Druhý poločas byl o něčem jiném. Hned v prvním minutách vyrovnal Spáčil po rohovém kopu Tydlačky. Po několika domácích šancích opět zafungovalo heslo nedáš, dostaneš. K míči se po Přikrylově přihrávce dostal pivínský kapitán Vláčilík a nedal brankáři šanci. Konečnou podobu výsledku stanovil krátce před koncem utkání Šišma, když si doběhl vlastní zblokovanou střelu a přeloboval gólmana.

Sokol Bedihošť – Haná Prostějov 1:7 (1:3)

Branky: Zemánek – Lošťák 2, Sedláček 2, Světlík, Novák, Zbožínek
Bedihošť: Pluhařík – Neoral, Kolda, Bednář, Hopjan – Šimek, Kresta, Štefek, Zemánek – Přecechtěl, Musil
Haná Prostějov: Hlávka – Chlum, Světlík, Lošťák (Novák), Šindler (Hubšil) – Sedláček, Bartoš, Vyskočil (Křížek), Zbožínek – Kolář, Trnavský

Za silného deště v úvodu, později vykukujícího sluníčka a před padesátkou diváků si hostující Haná s chutí zastřílela. Skóre však otevřel domácí Zemánek, který se prosadil křižnou střelou k tyči. Ještě v prvním poločase však hosté otočili zásluhou Lošťákovy dorážky do prázdné branky, Světlíkovy trefy z ostrého úhlu po chybě brankáře a Lošťákovy přesné hlavičky. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, kdy se na trávník dostal i bývalý daviscupový reprezentant Jiří Novák. Krátce po vystřídání zvyšoval již na 5:1. Šestou branku dal dvougólový Sedláček a konečnou podobu výsledku zařídil Zbožínek.