Hrací den OP dorostu je sobota, standardní čas je 10.45 (výjimky budou uveřejněny vždy v pátek před daným kolem v rámci víkendové nominace rozhodčích).

18. kolo, 21.03.

10:45: FC Výšovice - TJ Sokol Klenovice na Hané, FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Protivanov, FC Dobromilice - TJ Sokol Mostkovice, Sokol Otaslavice - SK Lipová, TJ Sokol Brodek u Prostějova - FKM Konice „B“, TJ Sokol Držovice - TJ Sokol Pivín.

19. kolo, 28.03.

10:45: TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Protivanov, TJ Sokol Pivín - FC Výšovice, SK Lipová - FC Dobromilice, TJ Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Držovice, FKM Konice „B“ - Sokol Otaslavice, TJ Sokol Klenovice na Hané - Sokol Přemyslovice.

20. kolo, 04.04.

10:45: FC Výšovice - TJ Jiskra Brodek u Konice, FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Mostkovice, FC Dobromilice - FKM Konice „B“, TJ Sokol Protivanov - SK Lipová, Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Pivín, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Klenovice na Hané.

21. kolo, 11.04.

10:45: FKM Konice „B“ - TJ Sokol Protivanov, TJ Sokol Pivín - TJ Sokol Brodek u Prostějova, TJ Jiskra Brodek u Konice - Sokol Přemyslovice, SK Lipová - TJ Sokol Mostkovice, TJ Sokol Držovice - FK Němčice nad Hanou, TJ Sokol Klenovice na Hané - Sokol Otaslavice.

22. kolo, 18.04.

10:45: FK Němčice nad Hanou - SK Lipová, FC Dobromilice - TJ Sokol Klenovice na Hané, Sokol Otaslavice - TJ Sokol Pivín, TJ Sokol Mostkovice - FKM Konice „B“, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Jiskra Brodek u Konice, FC Výšovice - TJ Sokol Držovice.

23. kolo, 25.04.

10:45: FC Výšovice - FK Němčice nad Hanou, TJ Sokol Klenovice na Hané - TJ Sokol Protivanov, TJ Sokol Pivín - FC Dobromilice, TJ Jiskra Brodek u Konice - Sokol Otaslavice, TJ Sokol Držovice - Sokol Přemyslovice, FKM Konice „B“ - SK Lipová.

24. kolo, 02.05.

10:45: FK Němčice nad Hanou - FKM Konice „B“, FC Dobromilice - TJ Jiskra Brodek u Konice, TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Klenovice na Hané, TJ Sokol Protivanov - TJ Sokol Pivín, Sokol Přemyslovice - FC Výšovice, TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Držovice.

25. kolo, 09.05.

10:45: FC Výšovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova, Sokol Přemyslovice - FK Němčice nad Hanou, TJ Sokol Pivín - TJ Sokol Mostkovice, TJ Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Protivanov, TJ Sokol Držovice - Sokol Otaslavice, TJ Sokol Klenovice na Hané - SK Lipová

26. kolo, 16.05.

10:45: FC Dobromilice - TJ Sokol Držovice, Sokol Otaslavice - FC Výšovice
TJ Sokol Mostkovice - TJ Jiskra Brodek u Konice, TJ Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Přemyslovice, SK Lipová - TJ Sokol Pivín, FKM Konice „B“ - TJ Sokol Klenovice na Hané.

27. kolo, 23.05.

10:45: FC Výšovice - FC Dobromilice, Sokol Přemyslovice - Sokol Otaslavice, TJ Sokol Pivín - FKM Konice „B“, TJ Jiskra Brodek u Konice - SK Lipová, TJ Sokol Brodek u Prostějova - FK Němčice nad Hanou, TJ Sokol Držovice - TJ Sokol Protivanov.

28. kolo, 30.05.

10:45: FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Klenovice na Hané, FC Dobromilice - Sokol Přemyslovice, Sokol Otaslavice - TJ Sokol Brodek u Prostějova, TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Držovice, TJ Sokol Protivanov - FC Výšovice, FKM Konice „B“ - TJ Jiskra Brodek u Konice.

29. kolo, 06.06.

10:45: FC Výšovice - TJ Sokol Mostkovice, Sokol Otaslavice - FK Němčice nad Hanou, Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Protivanov, TJ Sokol Brodek u Prostějova - FC Dobromilice, TJ Sokol Pivín - TJ Sokol Klenovice na Hané, TJ Sokol Držovice - SK Lipová.

30. kolo, 13.06.

10:45: FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Pivín, FC Dobromilice - Sokol Otaslavice, TJ Sokol Mostkovice - Sokol Přemyslovice, TJ Sokol Protivanov - TJ Sokol Brodek u Prostějova, SK Lipová - FC Výšovice, FKM Konice „B“ - TJ Sokol Držovice, TJ Sokol Klenovice na Hané - TJ Jiskra Brodek u Konice. (jas)