POZNAČTE SI DO DIÁŘE NÁSLEDUJÍCÍ ODKAZ. VŽDY, KDYŽ HO BĚHEM SEZÓNY ZADÁTE, NAJDETE RYCHLE TOTO KOMPLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ PROSTĚJOVSKÝCH FOTBALOVÝCH TÝMŮ OD DIVIZE AŽ PO IV. TŘÍDU. NEVÁHEJTE, SNADNO SE TAK DOZVÍTE, KDE HRAJE VÁŠ OBLÍBENÝ TÝM.

Rozlosování fotbalové Divize D – ročník 2009/2010

1. kolo
So-08.08.-16:30 -FC Slovan Rosice - FC Žďas Žďár n.Sázavou So-08.08.-16:30-FS Napajedla - SK Rostex Vyškov, So-08.08.-16:30--Framoz Rousínov - Horácký FK Třebíč So-08.08.-16:30-FK Šardice - FK Apos Blansko, Ne-09.08.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - FC Viktoria Otrokovice, Ne-09.08.-10:15-FC Velké Meziřičí - Sokol Protivanov, Ne-09.08.-16:30--Sokol Konice - FC Forman Boskovice, Ne-09.08.-16:30--FK Pelhřimov - ČSK Uherský Brod
2. kolo
So-15.08.-16:30--FC Viktoria Otrokovice - FK Apos Blansko, So-15.08.-16:30--ČSK Uherský Brod - FC Velké Meziříčí
So-15.08.-16:30--Horácký FK Třebíč - Sokol Konice, Ne-16.08.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - FC Slovan Rosice, Ne-16.08.-16:30--Sokol Protivanov - FK Šardice, Ne-16.08.-16:30--FC Forman Boskovice - FK Pelhřimov, Ne-16.08.-16:30--SK Rostex Vyškov - Framoz Rousínov, Ne-16.08.-16:30--FC Žďas Žďár n.Sázavou - FS Napajedla
3. kolo
So-22.08.-16:30--FC Slovan Rosice - FC Viktoria Otrokovice, So-22.08.-16:30--FS Napajedla - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), So-22.08.-16:30--Framoz Rousínov - FC Žďas Žďár n.Sázavou, So-22.08.-16:30--FK Šardice - ČSK Uherský Brod, So-22.08.-16:30--FK Apos Blansko - Sokol Protivanov, Ne-23.08.-10:15--FC Velké Meziřičí - FC Forman Boskovice, Ne-23.08.-16:30--Sokol Konice - SK Rostex Vyškov, Ne-23.08.-16:30--FK Pelhřimov - Horácký FK Třebíč
4. kolo
So-29.08.-16:30--FC Viktoria Otrokovice - Sokol Protivanov, So-29.08.-16:30--ČSK Uherský Brod - FK Apos Blansko, So-29.08.-16:30--Horácký FK Třebíč - FC Velké Meziříčí, So-29.08.-16:30--FC Slovan Rosice - FS Napajedla, Ne-30.08.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - Framoz Rousínov, Ne-30.08.-16:30--FC Forman Boskovice - FK Šardice, Ne-30.08.-16:30--SK Rostex Vyškov - FK Pelhřimov, Ne-30.08.-16:30--FC Žďas Žďár n.Sázavou - Sokol Konice
15. kolo (předehrávané)
St-02.09.-17:00--FK Šardice - FC Viktoria Otrokovice, St-02.09.-17:00--FK Apos Blansko - FC Velké Meziříčí, St-02.09.-17:00--Sokol Protivanov - FK Pelhřimov, St-02.09.-17:00--ČSK Uherský Brod - Sokol Konice, St-02.09.-17:00--FC Forman Boskovice - Framoz Rousínov, St-02.09.-17:00--Horácký FK Třebíč - FS Napajedla, St-02.09.-17:00--SK Rostex Vyškov - FC Slovan Rosice, St-02.09.-17:00--FC Žďas Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)

5. kolo
So-05.09.-16:30--FS Napajedla - FC Viktoria Otrokovice, So-05.09.-16:30--Framoz Rousínov - FC Slovan Rosice, So-05.09.-16:30--FK Šardice - Horácký FK Třebíč, ´So-05.09.-16:30--FK Apos Blansko - FC Forman Boskovice, Ne-06.09.-10:15--FC Velké Meziřičí - SK Rostex Vyškov, Ne-06.09.-16:30--Sokol Konice - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), Ne-06.09.-16:30--FK Pelhřimov - FC Žďas Žďár n.Sázavou, Ne-06.09.-16:30--Sokol Protivanov - ČSK Uherský Brod
6. kolo
So-12.09.-16:00--FC Viktoria Otrokovice - ČSK Uherský Brod, So-12.09.-16:00--Horácký FK Třebíč - FK Apos Blansko,
So-12.09.-16:00--FC Slovan Rosice - Sokol Konice, So-12.09.-16:00--FS Napajedla - Framoz Rousínov, Ne-13.09.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - FK Pelhřimov, Ne-13.09.-16:00- FC Forman Boskovice - Sokol Protivanov, Ne-13.09.-16:00- FC Žďas Žďár n.Sázavou - FC Velké Meziříčí, Ne-13.09 .-16:30 -SK Rostex Vyškov - FK Šardice
7. kolo
So-19.09.-16:00- Framoz Rousínov - FC Viktoria Otrokovice, So-19.09.-16:00--FK Šardice - FC Žďas Žďár n.Sázavou, So-19.09.-16:00--FK Apos Blansko - SK Rostex Vyškov, So-19.09.-16:00--ČSK Uherský Brod - FC Forman Boskovice, Ne-20.09.-10:15 -FC Velké Meziřičí - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), Ne-20.09.-16:00--Sokol Konice - FS Napajedla, Ne-20.09.-16:00- FK Pelhřimov - FC Slovan Rosice, Ne-20.09.-16:00--Sokol Protivanov - Horácký FK Třebíč
8. kolo
So-26.09.-16:00--FC Viktoria Otrokovice - FC Forman Boskovice, So-26.09.-16:00 -Horácký FK Třebíč - ČSK Uherský Brod, So-26.09.-16:00--FC Slovan Rosice - FC Velké Meziříčí, So-26.09.-16:00--FS Napajedla - FK Pelhřimov, So-26.09.-16:00--Framoz Rousínov - Sokol Konice, Ne-27.09.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - FK Šardice, Ne-27.09.-16:00--SK Rostex Vyškov - Sokol Protivanov, Ne-27.09.-16:00--FC Žďas Žďár n.Sázavou - FK Apos Blansko
9. kolo
So-03.10.-15:30--FK Šardice - FC Slovan Rosice, So-03.10.-15:30--FK Apos Blansko - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), So-03.10.-15:30 -ČSK Uherský Brod - SK Rostex Vyškov, Ne-04.10.-10:15- FC Velké Meziřičí - FS Napajedla, Ne-04.10.-15:30--Sokol Konice - FC Viktoria Otrokovice, Ne-04.10.-15:30--FK Pelhřimov - Framoz Rousínov, Ne-04.10.-15:30--Sokol Protivanov - FC Žďas Žďár n.Sázavou, Ne-04.10.-15:30--FC Forman Boskovice - Horácký FK Třebíč
10. kolo
So-10.10.-15:00--FC Viktoria Otrokovice - Horácký FK Třebíč, So-10.10.-15:00--FC Slovan Rosice - FK Apos Blansko, So-10.10.-15:00--FS Napajedla - FK Šardice, So-10.10.-15:00--Framoz Rousínov - FC Velké Meziříčí, Ne-11.10.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - Sokol Protivanov, Ne-11.10.-15:00 -FC Žďas Žďár n.Sázavou - ČSK Uherský Brod, Ne-11.10.-15:00--Sokol Konice - FK Pelhřimov, Ne-11.10.-15:30 -SK Rostex Vyškov - FC Forman Boskovice
11. kolo
So-17.10.-15:00--FK Šardice - Framoz Rousínov, So-17.10.-15:00--FK Apos Blansko - FS Napajedla, So-17.10.-15:00--ČSK Uherský Brod - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), So-17.10.-15:00- -Horácký FK Třebíč - SK Rostex Vyškov, Ne-18.10.-10:15 -FC Velké Meziřičí - Sokol Konice, Ne-18.10.-15:00--FK Pelhřimov - FC Viktoria Otrokovice, Ne-18.10.-15:00- Sokol Protivanov - FC Slovan Rosice, Ne-18.10.-15:00--FC Forman Boskovice - FC Žďas Žďár n.Sázavou
12. kolo
So-24.10.-13:00--FC Viktoria Otrokovice - SK Rostex Vyškov, So-24.10.-14:30--FC Slovan Rosice - ČSK Uherský Brod, So-24.10.-14:30--FS Napajedla - Sokol Protivanov, So-24.10.-14:30--Framoz Rousínov - FK Apos Blansko, Ne-25.10.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - FC Forman Boskovice, Ne-25.10.- 14:30 -FC Žďas Žďár n.Sázavou - Horácký FK Třebíč, Ne-25.10.-14:30--Sokol Konice - FK Šardice, Ne-25.10. 14:30--FK Pelhřimov - FC Velké Meziříčí
13. kolo
So-31.10.-14:00--FK Šardice - FK Pelhřimov, So-31.10.-14:00--FK Apos Blansko - Sokol Konice, So-31.10.-14:00--ČSK Uherský Brod - FS Napajedla, So-31.10 -14:00- Horácký FK Třebíč - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), Ne-01.11.-10:15-- FC Velké Meziřičí - FC Viktoria Otrokovice Ne-01.11.-14:00--Sokol Protivanov - Framoz Rousínov, Ne-01.11.-14:00--FC Forman Boskovice - FC Slovan Rosice, Ne-01.11.-14:00--SK Rostex Vyškov - FC Žďas Žďár n.Sázavou
14. kolo
So-07.11.-10:30--FC Viktoria Otrokovice - FC Žďas Žďár n.Sázavou, So-07.11.-14:00--FC Slovan Rosice - Horácký FK Třebíč, So-07.11.-14:00--FS Napajedla - FC Forman Boskovice, So-07.11.-14:00- Framoz Rousínov - ČSK Uherský Brod, Ne-08.11.-10:15--1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště) - SK Rostex Vyškov, Ne-08.11.-10:15--FC Velké Meziřičí - FK Šardice, Ne-08.11.-14:00--Sokol Konice - Sokol Protivanov, Ne-08.11.-14:00--FK Pelhřimov - FK Apos Blansko
16. kolo
So-14.11.-13:30--FC Viktoria Otrokovice - 1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště), So-14.11. -13:30- Horácký FK Třebíč - Framoz Rousínov, So-14.11. 13:30--ČSK Uherský Brod - FK Pelhřimov, Ne-15.11. 13:30--FC Žďas Žďár n.Sázavou - FC Slovan Rosice, Ne-15.11. 13:30--SK Rostex Vyškov - FS Napajedla, Ne-15.11.-13:30--FC Forman Boskovice - Sokol Konice, Ne-15.11.-13:30--Sokol Protivanov - FC Velké Meziříčí, Ne-15.11.-13:30--FK Apos Blansko - FK Šardice

Rozlosování krajského přeboru – ročník 2009/2010


1. kolo Sobota 8. srpna
Sokol Štíty - Sokol Určice, 1.HFK Olomouc B - FC Želatovice, Tatran Litovel - FK Mohelnice-Moravičany, FK Jeseník - Sokol Ústí, Sokol Leština - FK Šternberk, Sokol Bělotín - FC Kralice na Hané, FK Kozlovice - 1.FC Přerov, FC Hněvotín - FC Dolan
2. kolo Sobota 15. srpna
Sokol Určice - FC Dolany, 1.FC Přerov - FC Hněvotín, FC Kralice na Hané - FK Kozlovice, FK Šternberk - Sokol Bělotín, Sokol Ústí - Sokol Leština, FK Mohelnice-Moravičany - FK Jeseník, FC Želatovice - Tatran Litovel, Sokol Štíty - 1.HFK Olomouc
3. kolo Sobota 22. srpna
1.HFK Olomouc B - Sokol Určice, Tatran Litovel - Sokol Štíty, FK Jeseník - FC Želatovice, Sokol Leština - FK Mohelnice - Moravičany, Sokol Bělotín - Sokol Ústí, FK Kozlovice - FK Šternberk, FC Hněvotín - FC Kralice na Hané, FC Dolany - 1.FC Přerov
4. kolo Sobota 29.srpna
Sokol Určice - 1.FC Přerov, FC Kralice na Hané - FC Dolany, FK Šternberk - FC Hněvotín, Sokol Ústí - FK Kozlovice, FK Mohelnice-Moravičany - Sokol Bělotín, FC Želatovice - Sokol Leština, Sokol Štíty - FK Jeseník, 1.HFK Olomouc B - Tatran Litovel
14. kolo (předehrávané) Středa 2. září
Sokol Určice - FC Želatovice, Sokol Štíty - FK Mohelnice-Moravičany, 1.HFK Olomouc B - Sokol Ústí, Tatran Litovel - FK Šternberk, FK Jeseník - FC Kralice na Hané, Sokol Leština - 1.FC Přerov, Sokol Bělotín - FC Dolany, FK Kozlovice - FC Hněvotín,
5. kolo Sobota 5. září
Tatran Litovel - Sokol Určice, FK Jeseník - 1.HFK Olomouc B, Sokol Leština - Sokol Štíty, Sokol Bělotín - FC Želatovice, FK Kozlovice - FK Mohelnice-Moravičany, FC Hněvotín - Sokol Ústí, FC Dolany - FK Šternberk, 1.FC Přerov - FC Kralice na Hané
6. kolo sobota 12. září
Sokol Určice - FC Kralice na Hané, FK Šternberk - 1.FC Přerov, Sokol Ústí - FC Dolany, FK Mohelnice-Moravičany - FC Hněvotín, FC Želatovice - FK Kozlovice, Sokol Štíty - Sokol Bělotín, 1.HFK Olomouc B - Sokol Leština, Tatran Litovel - FK Jeseník
15. kolo (předehrávané) Středa 16. září
FC Hněvotín - Sokol Určice, FC Dolany - FK Kozlovice, 1.FC Přerov - Sokol Bělotín, FC Kralice na Hané - Sokol Leština, FK Šternberk - FK Jeseník, Sokol Ústí - Tatran Litovel, FK Mohelnice-Moravičany - 1.HFK Olomouc B, FC Želatovice - Sokol Štíty
7. kolo Sobota 19. září
FK Jeseník - Sokol Určice, Sokol Leština - Tatran Litovel, Sokol Bělotín - 1.HFK Olomouc B, FK Kozlovice - Sokol Štíty, FC Hněvotín - FC Želatovice, FC Dolany - FK Mohelnice-Moravičany, 1.FC Přerov - Sokol Ústí, FC Kralice na Hané - FK Šternber
8. kolo Sobota 26. září
Sokol Určice - FK Šternberk, Sokol Ústí - FC Kralice na Hané, FK Mohelnice-Moravičany - 1.FC Přerov, FC Želatovice - FC Dolany, Sokol Štíty - FC Hněvotín, 1.HFK Olomouc B - FK Kozlovice, Tatran Litovel - Sokol Bělotín, FK Jeseník - Sokol Leština
9. kolo Sobota 3. října
Sokol Leština - Sokol Určice, Sokol Bělotín - FK Jeseník, FK Kozlovice - Tatran Litovel, FC Hněvotín - 1.HFK Olomouc B, FC Dolany - Sokol Štíty, 1FC Přerov - FC Želatovice, FC Kralice na Hané - FK Mohelnice-Moravičany, FK Šternberk - Sokol Ústí,
10. kolo Sobota 10. října
Sokol Určice - Sokol Ústí, FK Mohelnice-Moravičany - FK Šternberk, FC Želatovice - FC Kralice na Hané, Sokol Štíty - 1.FC Přerov, 1.HFK Olomouc B - FC Dolany, Tatran Litovel - FC Hněvotín, FK Jeseník - FK Kozlovice, Sokol Leština - Sokol Bělotín
11. kolo Sobota 17. října
Sokol Bělotín - Sokol Určice, FK Kozlovice - Sokol Leština, FC Hněvotín - FK Jeseník, FC Dolany - Tatran Litovel, 1.FC Přerov - 1.HFK Olomouc B, FC Kralice na Hané - Sokol Štíty, FK Šternberk - FC Želatovice, Sokol Ústí - FK Mohelnice-Moravičany
12. kolo Sobota 24. října
Sokol Určice - FK Mohelnice-Moravičany, FC Želatovice - Sokol Ústí, Sokol Štíty - FK Šternberk, 1.HFK Olomouc B - FC Kralice na Hané, Tatran Litovel - 1.FC Přerov, FK Jeseník - FC Dolany, Sokol Leština - FC Hněvotín, Sokol Bělotín - FK Kozlovice
13. kolo Sobota 31.října
FK Kozlovice - Sokol Určice, FC Hněvotín - Sokol Bělotín, FC Dolany - Sokol Leština, 1.FC Přerov - FK Jeseník, FC Kralice na Hané - Tatran Litovel, FK Šternberk - 1.HFK Olomouc B, Sokol Ústí - Sokol Štíty, FK Mohelnice-Moravičany - FC Želatovice,
16. kolo Sobota 7. listop.
Sokol Určice - Sokol Štíty, FC Želatovice - 1.HFK Olomouc B, FK Mohelnice-Moravičany - Tatran Litovel, Sokol Ústí - FK Jeseník, FK Šternberk - Sokol Leština, FC Kralice na Hané - Sokol Bělotín, 1.FC Přerov - FK Kozlovice, FC Dolany - FC Hněvotí
17. kolo Sobota 14. listop.
FC Dolany - Sokol Určice, FC Hněvotín - 1.FC Přerov, FK Kozlovice - FC Kralice na Hané, Sokol Bělotín - FK Šternberk, Sokol Leština - Sokol Ústí, FK Jeseník - FK Mohelnice-Moravičany, Tatran Litovel - FC Želatovice, 1.HFK Olomouc B - Sokol Štíty

Rozlosování I. A třídy, skupina „B“ – ročník 2009/2010

1. kolo Sobota 8. srpna
Oresvo Sokol Plumlov - Sokol Klenovice, Slavoj Kojetín - SK Jesenec, Sokol Dub n.Moravou - Sokol Mostkovice, Sokol Troubky - SK Slatinice, Sokol Čechovice - SK Náměšť na Hané, FKM Opatovice-Všechovice - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, Sokol Kožušany - FK Brodek
2. kolo Sobota 15. srpna
Sokol Klenovice - FK Brodek, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - Sokol Kožušany, SK Náměšť na Hané - FKM Opatovice-Všechovice, SK Slatinice - Sokol Čechovice, Sokol Mostkovice - Sokol Troubky, SK Jesenec - Sokol Dub n.Moravou, Oresvo Sokol Plumlov - Slavoj Kojetín
3. kolo Sobota 22. srpna
Slavoj Kojetín - Sokol Klenovice, Sokol Dub n.Moravou - Oresvo Sokol Plumlov, Sokol Troubky - SK Jesenec, Sokol Čechovice - Sokol Mostkovice, FKM Opatovice-Všechovice - SK Slatinice, Sokol Kožušany - SK Náměšť na Hané, FK Brodek - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou
4. kolo Sobota 29. srpna
Sokol Klenovice - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, SK Náměšť na Hané - FK Brodek, SK Slatinice - Sokol Kožušany, Sokol Mostkovice - FKM Opatovice-Všechovice, SK Jesenec - Sokol Čechovice, Oresvo Sokol Plumlov - Sokol Troubky, Slavoj Kojetín - Sokol Dub n.Moravou
5. kolo Sobota 5. září
Sokol Dub n.Moravou - Sokol Klenovice, Sokol Troubky - Slavoj Kojetín, Sokol Čechovice - Oresvo Sokol Plumlov, FKM Opatovice-Všechovice - SK Jesenec, ´Sokol Kožušany - Sokol Mostkovice, FK Brodek - SK Slatinice, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - SK Náměšť na Hané
6. kolo Sobota 12. září
Sokol Klenovice - SK Náměšť na Hané, SK Slatinice - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, Sokol Mostkovice - FK Brodek, SK Jesenec - Sokol Kožušany, Oresvo Sokol Plumlov - FKM Opatovice-Všechovice, Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice, Sokol Dub nad Moravou - Sokol Troubky
7. kolo Sobota 19. září
Sokol Troubky - Sokol Klenovice, Sokol Čechovice - Sokol Dub n.Moravou, FKM Opatovice-Všechovice - Slavoj Kojetín, Sokol Kožušany - Oresvo Sokol Plumlov, FK Brodek - SK Jesenec, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - Sokol Mostkovice, SK Náměšť na Hané - SK Slatinice
8. kolo Sobota 26. září
Sokol Klenovice - SK Slatinice, Sokol Mostkovice - SK Náměšť na Hané, SK Jesenec - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, Oresvo Sokol Plumlov - FK Brodek, Slavoj Kojetín - Sokol Kožušany, Sokol Dub n.Moravou - FKM Opatovice-Všechovice, Sokol Troubky - Sokol Čechovice
9. kolo Sobota 3. října
Sokol Čechovice - Sokol Klenovice, FKM Opatovice-Všechovice - Sokol Troubky, Sokol Kožušany - Sokol Dub n.Moravou, FK Brodek - Slavoj Kojetín, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - Oresvo Sokol Plumlov, SK Náměšť na Hané - SK Jesenec, SK Slatinice - Sokol Mostkovic
10. kolo Sobota 10. října
Sokol Klenovice - Sokol Mostkovice, SK Jesenec - SK Slatinice, Oresvo Sokol Plumlov - SK Náměšť na Hané, Slavoj Kojetín - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, Sokol Dub n.Moravou - FK Brodek, Sokol Troubky - Sokol Kožušany, Sokol Čechovice - FKM Opatovice-Všechovice
11. kolo Sobota 17. října
FKM Opatovice-Všechovice - Sokol Klenovice, Sokol Kožušany - Sokol Čechovice, FK Brodek - Sokol Troubky, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - Sokol Dub n.Moravou, SK Náměšť na Hané - Slavoj Kojetín, SK Slatinice - Oresvo Sokol Plumlov, Sokol Mostkovice - SK Jesenec
12. kolo Sobota 24. října
Sokol Klenovice - SK Jesenec, Oresvo Sokol Plumlov - Sokol Mostkovice, Slavoj Kojetín - SK Slatinice, Sokol Dub n.Moravou - SK Náměšť na Hané, Sokol Troubky - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, Sokol Čechovice - FK Brodek, FKM Opatovice-Všechovice - Sokol Kožušany
13. kolo Sobota 31.října
Sokol Kožušany - Sokol Klenovice, FK Brodek - FKM Opatovice-Všechovice, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - Sokol Čechovice, SK Náměšť na Hané - Sokol Troubky, SK Slatinice - Sokol Dub n.Moravou, Sokol Mostkovice - Slavoj Kojetín, SK Jesenec - Oresvo Sokol Plumlov
14. kolo Sobota 7. listopadu
Sokol Klenovice - Oresvo Sokol Plumlov, SK Jesenec - Slavoj Kojetín, Sokol Mostkovice - Sokol Dub n.Moravou, SK Slatinice - Sokol Troubky, SK Náměšť na Hané - Sokol Čechovice, Spartak VTJ Lipník n.Bečvou - FKM Opatovice-Všechovice, FK Brodek - Sokol Kožušan
15. kolo Sobota 14. listopadu
FK Brodek - Sokol Klenovice, Sokol Kožušany - Spartak VTJ Lipník n.Bečvou, FKM Opatovice-Všechovice - SK Náměšť na Hané, Sokol Čechovice - SK Slatinice, Sokol Troubky - Sokol Mostkovice, Sokol Dub nad Moravou - SK Jesenec, Slavoj Kojetín - Oresvo Sokol Plumlov

Rozlosování I. B třídy, skupina „A“–ročník 2009/ 2010

1. kolo Sobota 8. srpna
Haná Nezamyslice - FC Kostelec na Hané, Sokol Hustopeče - FK Býškovice/Horní Újezd, Sokol Vrahovice - Haná Prostějov, Vrchoslavice - Tatran Všechovice, Sigma Lutín - Sokol Újezdec, Sokol Horní Moštěnice - Sokol Tovačov, Sokol Pivín - Sokol Radslavice
2. kolo Sobota 15. srpna
FC Kostelec na Hané - Sokol Radslavice. Sokol Tovačov - Sokol Pivín, Sokol Újezdec - Sokol Horní Moštěnice, Tatran Všechovice - Sigma Lutín, Haná Prostějov – Vrchoslavice, FK Býškovice/Horní Újezd - Sokol Vrahovice, Haná Nezamyslice - Sokol Hustopeče
3. kolo Sobota 22. srpna
Sokol Hustopeče - FC Kostelec na Hané, Sokol Vrahovice - Haná Nezamyslice, Vrchoslavice - FK Býškovice/Horní Újezd, Sigma Lutín - Haná Prostějov, Sokol Horní Moštěnice - Tatran Všechovice, Sokol Pivín - Sokol Újezdec, Sokol Radslavice - Sokol Tovačov,
4. kolo Sobota 29. srpna
FC Kostelec na Hané - Sokol Tovačov, Sokol Újezdec - Sokol Radslavice, Tatran Všechovice - Sokol Pivín, Haná Prostějov - Sokol Horní Moštěnice, FK Býškovice/Horní Újezd - Sigma Lutín, Haná Nezamyslice – Vrchoslavice, Sokol Hustopeče - Sokol Vrahovice
5. kolo Sobota 5. září
Sokol Vrahovice - FC Kostelec na Hané, Vrchoslavice - Sokol Hustopeče, Sigma Lutín - Haná Nezamyslice, Sokol Horní Moštěnice - FK Býškovice/Horní Újezd, Sokol Pivín - Haná Prostějov, Sokol Radslavice - Tatran Všechovice, Sokol Tovačov - Sokol Újezdec
6. kolo Sobota 12. září
FC Kostelec na Hané - Sokol Újezdec, Tatran Všechovice - Sokol Tovačov, Haná Prostějov - Sokol Radslavice, FK Býškovice/Horní Újezd - Sokol Pivín, Haná Nezamyslice - Sokol Horní Moštěnice, Sokol Hustopeče - Sigma Lutín, Sokol Vrahovice – Vrchoslavice,
7. kolo Sobota 19. září
Vrchoslavice - FC Kostelec na Hané, Sigma Lutín - Sokol Vrahovice, Sokol Horní Moštěnice - Sokol Hustopeče, Sokol Pivín - Haná Nezamyslice, Sokol Radslavice - FK Býškovice/Horní Újezd, Sokol Tovačov - Haná Prostějov, Sokol Újezdec - Tatran Všechovice
8. kolo Sobota 26. září
FC Kostelec na Hané - Tatran Všechovice, Haná Prostějov - Sokol Újezdec, FK Býškovice/Horní Újezd - Sokol Tovačov, Haná Nezamyslice - Sokol Radslavice, Sokol Hustopeče - Sokol Pivín, Sokol Vrahovice - Sokol Horní Moštěnice, Vrchoslavice - Sigma Lutín
9. kolo Sobota 3. října
Sigma Lutín - FC Kostelec na Hané, Sokol Horní Moštěnice – Vrchoslavice, Sokol Pivín - Sokol Vrahovice, Sokol Radslavice - Sokol Hustopeče, Sokol Tovačov - Haná Nezamyslice, Sokol Újezdec - FK Býškovice/Horní Újezd, Tatran Všechovice - Haná Prostějov
10. kolo Sobota 10. října
FC Kostelec na Hané - Haná Prostějov, FK Býškovice/Horní Újezd - Tatran Všechovice, Haná Nezamyslice - Sokol Újezdec, Sokol Hustopeče - Sokol Tovačov, Sokol Vrahovice - Sokol Radslavice, Vrchoslavice - Sokol Pivín, Sigma Lutín - Sokol Horní Moštěnice
11. kolo Sobota 17. října
Sokol Horní Moštěnice - FC Kostelec na Hané, Sokol Pivín - Sigma Lutín, Sokol Radslavice – Vrchoslavice, Sokol Tovačov - Sokol Vrahovice, Sokol Újezdec - Sokol Hustopeče, Tatran Všechovice - Haná Nezamyslice, Haná Prostějov - FK Býškovice/Horní Újezd
12. kolo Sobota 24. října
FC Kostelec na Hané - FK Býškovice/Horní Újezd, Haná Nezamyslice - Haná Prostějov, Sokol Hustopeče - Tatran Všechovice, Sokol Vrahovice - Sokol Újezdec, Vrchoslavice - Sokol Tovačov, Sigma Lutín - Sokol Radslavice, Sokol Horní Moštěnice - Sokol Pivín
13. kolo Sobota 31. října
Sokol Pivín - FC Kostelec na Hané, Sokol Radslavice - Sokol Horní Moštěnice, Sokol Tovačov - Sigma Lutín, Sokol Újezdec – Vrchoslavice, Tatran Všechovice - Sokol Vrahovice, Haná Prostějov - Sokol Hustopeče, FK Býškovice/Horní Újezd - Haná Nezamyslice
14. kolo Sobota 7. listopadu
FC Kostelec na Hané - Haná Nezamyslice, FK Býškovice/Horní Újezd - Sokol Hustopeče, Haná Prostějov - Sokol Vrahovice,
Tatran Všechovice – Vrchoslavice, Sokol Újezdec - Sigma Lutín, Sokol Tovačov - Sokol Horní Moštěnice, Sokol Radslavice - Sokol Piví
15. kolo Sobota 14. listopadu
Sokol Radslavice - FC Kostelec na Hané, Sokol Pivín - Sokol Tovačov, Sokol Horní Moštěnice - Sokol Újezdec, Sigma Lutín - Tatran Všechovice, Vrchoslavice - Haná Prostějov, Sokol Vrahovice - FK Býškovice/Horní Újezd, Sokol Hustopeče - Haná Nezamyslice

Rozlosování okresního přeboru II. třída–soutěžní ročník 2009/2010

9.8.2009 v 16.30 - 1. kolo
Sokol Přemyslovice- Sokol Určice „B“, FC Dobromilice- Sokol Držovice, Sokol Brodek u PV-Sokol Konice „B“, Sokol Bedihošť- Sokol Otaslavice, Sokol Čechovice „B“ - FK Němčice, FC Hvozd-Sokol Protivanov „B“, Sokol Zdětín-Sokol Olšany
16.8.2009 v 16.30 - 2. kolo
Sokol Určice „B“-Sokol Olšany, Sokol Protivanov „B“-Sokol Zdětín, FK Němčice-FC Hvozd, Sokol Otaslavice-Sokol Čechovice „B“, Sokol Konice „B“-Sokol Bedihošť, Sokol Držovice-Sokol Brodek u PV, Sokol Přemyslovice-FC Dobromilice
23.8.2009 v 16.30 - 3. kolo
FC Dobromilice-Sokol Určice „B“, Sokol Brodek u PV-Sokol Přemyslovice, Sokol Bedihošť-Sokol Držovice, Sokol Čechovice „B“-Sokol Konice „B“, FC Hvozd-Sokol Otaslavice, Sokol Zdětín-FK Němčice, Sokol Olšany-Sokol Protivanov „B“
30.8.2009 v 16.30 - 4. kolo
Sokol Určice „B“-Sokol Protivanov „B“, FK Němčice-Sokol Olšany, Sokol Otaslavice-Sokol Zdětín, Sokol Konice „B“-FC Hvozd, Sokol Držovice-Sokol Čechovice „B“, Sokol Přemyslovice-Sokol Bedihošť, FC Dobromilice-Sokol Brodek u PV
6.9.2009 v 16.30 - 5. kolo
Sokol Brodek u PV-Sokol Určice „B“, Sokol Bedihošť-FC Dobromilice, Sokol Čechovice „B“-Sokol Přemyslovice, FC Hvozd-Sokol Držovice, Sokol Zdětín-Sokol Konice „B“, Sokol Olšany-Sokol Otaslavice, Sokol Protivanov „B“-FK Němčice
13.9.2009 v 16.00 - 6. kolo
Sokol Určice „B“-FK Němčice, Sokol Otaslavice-Sokol Protivanov „B“, Sokol Konice, „B“-Sokol Olšany, Sokol Držovice-Sokol Zdětín, Sokol Přemyslovice-FC Hvozd, FC Dobromilice-Sokol Čechovice „B“, Sokol Brodek u PV-Sokol Bedihošť
20.9.2009 v 16.00 - 7. kolo
Sokol Bedihošť-Sokol Určice „B“, Sokol Čechovice „B“-Sokol Brodek u PV, FC Hvozd-FC Dobromilice, Sokol Zdětín-Sokol Přemyslovice, Sokol Olšany-Sokol Držovice, Sokol Protivanov „B“-Sokol Konice „B“, FK Němčice-Sokol Otaslavice
27.9.2009 v 15.30 - 8. kolo
Sokol Určice „B“-Sokol Otaslavice, Sokol Konice „B“-FK Němčice, Sokol Držovice-Sokol Protivanov „B“, Sokol Přemyslovice-Sokol Olšany, FC Dobromilice-Sokol Zdětín, Sokol Brodek u PV-FC Hvozd, Sokol Bedihošť-Sokol Čechovice „B“
4.10.2009 v 15.30 - 9. kolo
Sokol Čechovice „B“-Sokol Určice „B“, FC Hvozd-Sokol Bedihošť, Sokol Zdětín-Sokol Brodek u PV, Sokol Olšany-FC Dobromilice, Sokol Protivanov „B“-Sokol Přemyslovice, FK Němčice-Sokol Držovice, Sokol Otaslavice-Sokol Konice „B“
11.10.2009 v 15.00 - 10. kolo
Sokol Určice „B“-Sokol Konice „B“, Sokol Držovice-Sokol Otaslavice, Sokol Přemyslovice-FK Němčice, FC Dobromilice-Sokol Protivanov „B“, Sokol Brodek u PV-Sokol Olšany, Sokol Bedihošť-Sokol Zdětín, Sokol Čechovice „B“-FC Hvozd
18.11.2009 v 15.00 - 11. kolo
FC Hvozd-Sokol Určice „B“, Sokol Zdětín-Sokol Čechovice „B“, Sokol Olšany-Sokol Bedihošť, Sokol Protivanov „B“-Sokol Brodek u PV, FK Němčice-FC Dobromilice, Sokol Otaslavice-Sokol Přemyslovice, Sokol Konice „B“-Sokol Držovice
25.10.2009 v 14.30 - 12. kolo
Sokol Určice „B“-Sokol Držovice, Sokol Přemyslovice-Sokol Konice „B“, FC Dobromilice-Sokol Otaslavice, Sokol Brodek u PV-FK Němčice, Sokol Bedihošť-Sokol Protivanov „B“, Sokol Čechovice „B“-Sokol Olšany, FC Hvozd-Sokol Zdětín
1.11.2009 v 13.30 - 13. kolo
Sokol Zdětín-Sokol Určice „B“, Sokol Olšany-FC Hvozd, Sokol Protivanov „B“-Sokol Čechovice „B“, FK Němčice-Sokol Bedihošť, Sokol Otaslavice-Sokol Brodek u PV, Sokol Konice „B“-FC Dobromilice, Sokol Držovice-Sokol Přemyslovice
8.11.2009 v 13.30 - 14. kolo
Sokol Určice „B“-Sokol Přemyslovice, Sokol Držovice-FC Dobromilice, Sokol Konice „B“-Sokol Brodek u PV, Sokol Otaslavice-Sokol Bedihošť, FK Němčice-Sokol Čechovice „B“, Sokol Protivanov „B“-FC Hvozd, Sokol Olšany-Sokol Zdětín
15.11.2009 v 13.00 - 15. kolo
Sokol Olšany-Sokol Určice „B“, Sokol Zdětín-Sokol Protivanov „B“, FC Hvozd-FK Němčice, Sokol Čechovice „B“-Sokol Otaslavice, Sokol Bedihošť-Sokol Konice „B“, Sokol Brodek u PV-Sokol Držovice, FC Dobromilice-Sokol Přemyslovice

Okresní soutěž III. třída 2009/2010

9.8.2009 v 16.30 - 1. kolo
H. Nezamyslice „B“-Sokol Tištín, Jiskra Brodek u K.-TJ Pavlovice, FC Kralice „B“-FC Kostelec „B“, TJ Horní Štěpánov-TJ Otinoves, FC Výšovice-TJ Smržice, SK Jesenec „B“-Sokol Čechy p. K., Sokol Přemyslovice „B“-Sokol Vícov
16.8.2009 v 16.30 - 2. kolo
Sokol Tištín-Sokol Vícov, Sokol Čechy p. K.-Sokol Přemyslovice „B“, TJ Smržice-SK Jesenec „B“, TJ Otinoves-FC Výšovice, FC Kostelec „B“-TJ Horní Štěpánov, TJ Pavlovice-FC Kralice „B“, H. Nezamyslice „B“-Jiskra Brodek u K.
23.8.2009 v 16.30 - 3. kolo
Jiskra Brodek u K.-Sokol Tištín, FC Kralice „B“-H. Nezamyslice „B“, TJ Horní Štěpánov-TJ Pavlovice, FC Výšovice-FC Kostelec „B“, SK Jesenec „B“-TJ Otinoves, Sokol Přemyslovice „B“-TJ Smržice, Sokol Vícov-Sokol Čechy p. K.
30.8.2009 v 16.30 - 4. kolo
Sokol Tištín-Sokol Čechy p. K., TJ Smržice-Sokol Vícov, TJ Otinoves-Sokol Přemyslovice „B“, FC Kostelec „B“-SK Jesenec „B“, TJ Pavlovice-FC Výšovice, H. Nezamyslice „B“-TJ Horní Štěpánov, Jiskra Brodek u K.-FC Kralice „B“
6.9.2009 v 16.30 - 5. kolo
FC Kralice „B“-Sokol Tištín, TJ Horní Štěpánov-Jiskra Brodek u K., FC Výšovice-H. Nezamyslice „B“, SK Jesenec „B“-TJ Pavlovice, Sokol Přemyslovice „B“-FC Kostelec „B“, Sokol Vícov-TJ Otinoves, Sokol Čechy p. K.-TJ Smržice
13.9.2009 v 16.00 - 6. kolo
Sokol Tištín-TJ Smržice, TJ Otinoves-Sokol Čechy p. K., FC Kostelec „B“-Sokol Vícov, TJ Pavlovice-Sokol Přemyslovice „B“, H. Nezamyslice „B“-SK Jesenec „B“, Jiskra Brodek u K.-FC Výšovice, FC Kralice „B“-TJ Horní Štěpánov
20.9.2009 v 16.00 - 7. kolo
TJ Horní Štěpánov-Sokol Tištín, FC Výšovice-FC Kralice „B“, SK Jesenec „B“-Jiskra Brodek u K., Sokol Přemyslovice „B“-H. Nezamyslice „B“, Sokol Vícov-TJ Pavlovice, Sokol Čechy p. K.-FC Kostelec „B“, TJ Smržice-TJ Otinoves
27.9.2009 v 15.30 - 8. kolo
Sokol Tištín-TJ Otinoves, FC Kostelec „B“-TJ Smržice, TJ Pavlovice-Sokol Čechy p. K., H. Nezamyslice „B“-Sokol Vícov, Jiskra Brodek u K.-Sokol Přemyslovice „B“, FC Kralice „B“-SK Jesenec „B“, TJ Horní Štěpánov-FC Výšovice
4.10.2009 v 15.30 - 9. kolo
FC Výšovice-Sokol Tištín, SK Jesenec „B“-TJ Horní Štěpánov, Sokol Přemyslovice „B“-FC Kralice „B, Sokol Vícov-Jiskra Brodek u K., Sokol Čechy p. K.-H. Nezamyslice „B“TJ Smržice-TJ Pavlovice, TJ Otinoves-FC Kostelec „B“
11.10.2009 v 15.00 - 10. kolo
Sokol Tištín-FC Kostelec „B“, TJ Pavlovice-TJ Otinoves, H. Nezamyslice „B“-TJ Smržice, Jiskra Brodek u K.-Sokol Čechy p. K., FC Kralice „B“-Sokol Vícov, TJ Horní Štěpánov-Sokol Přemyslovice „B“, FC Výšovice-SK Jesenec „B“
18.11.2009 v 15.00 - 11. kolo
SK Jesenec „B“-Sokol Tištín, Sokol Přemyslovice „B“-FC Výšovice, Sokol Vícov-TJ Horní Štěpánov, Sokol Čechy p. K.-FC Kralice „B“, TJ Smržice-Jiskra Brodek u K., TJ Otinoves-H. Nezamyslice „B“, FC Kostelec „B“-TJ Pavlovice
25.10.2009 v 14.30 - 12. kolo
Sokol Tištín-TJ Pavlovice, H. Nezamyslice „B“-FC Kostelec „B“, Jiskra Brodek u K.-TJ Otinoves, FC Kralice „B“-TJ Smržice, TJ Horní Štěpánov-Sokol Čechy p. K., FC Výšovice-Sokol Vícov, SK Jesenec „B“-Sokol Přemyslovice „B“
1.11.2009 v 13.30 - 13. kolo
Sokol Přemyslovice „B“-Sokol Tištín, Sokol Vícov-SK Jesenec „B“, Sokol Čechy p. K.-FC Výšovice, TJ Smržice-TJ Horní Štěpánov, TJ Otinoves-FC Kralice „B“, FC Kostelec „B“-Jiskra Brodek u K., TJ Pavlovice-H. Nezamyslice „B“
8.11.2009 v 13.30 - 14. kolo
Sokol Tištín-H. Nezamyslice „B“, TJ Pavlovice-Jiskra Brodek u K., FC Kostelec „B“-FC Kralice „B“, TJ Otinoves-TJ Horní Štěpánov, TJ Smržice-FC Výšovice, Sokol Čechy p. K.-SK Jesenec „B“, Sokol Vícov-Sokol Přemyslovice „B“
15.11.2009 v 13.00 - 15. kolo
Sokol Vícov-Sokol Tištín, Sokol Přemyslovice „B“-Sokol Čechy p. K., SK Jesenec „B“-TJ Smržice, FC Výšovice-TJ Otinoves, TJ Horní Štěpánov-FC Kostelec „B“, FC Kralice „B“-TJ Pavlovice, Jiskra Brodek u K.-H. Nezamyslice „B“

Okresní soutěž IV. třída sk.“A“ 2009/2010

9.8.2009 v 16,30 - 1. kolo
Sokol Kladky-Sokol Drahany, FC Ptení-Sokol Zdětín „B“, TJ Krumsín-Sokol Rozstání, Haná Prostějov, „B“-Sokol Otaslavice „B“
16.8.2009 v 16,30 - 2. kolo
Sokol Drahany-Sokol Otaslavice „B“, Sokol Rozstání-Haná Prostějov „B“, Sokol Zdětín „B“-TJ Krumsín, Sokol Kladky-FC Ptení
23.8.2009 v 16,30 - 3. kolo
FC Ptení-Sokol Drahany, TJ Krumsín-Sokol Kladky, Haná Prostějov, „B“-Sokol Zdětín „B“, Sokol Otaslavice, „B“-Sokol Rozstání
30.8.2009 v 16,30 - 4. kolo
Sokol Drahany-Sokol Rozstání, Sokol Zdětín „B“-Sokol Otaslavice „B“, Sokol Kladky-Haná Prostějov „B“, FC Ptení-TJ Krumsín
6.9.2009 v 16,30 - 5. kolo
TJ Krumsín-Sokol Drahany, Haná Prostějov „B“-FC Ptení, Sokol Otaslavice „B“-Sokol Kladky, Sokol Rozstání-Sokol Zdětín „B“
13.9.2009 v 16,00 - 6. kolo
Sokol Drahany-Sokol Zdětín „B“, Sokol Kladky-Sokol Rozstání, FC Ptení-Sokol Otaslavice „B“, TJ Krumsín-Haná Prostějov „B“
20.9.2009 v 16,00 - 7. kolo
Haná Prostějov „B“-Sokol Drahany, Sokol Otaslavice „B“-TJ Krumsín, Sokol Rozstání-FC Ptení, Sokol Zdětín „B“-Sokol Kladky
8. kolo
Sokol Drahany-Sokol Kladky, Sokol Zdětín „B“-FC Ptení, Sokol Rozstání-TJ Krumsín, Sokol Otaslavice „B“-Haná Prostějov „B“
9. kolo
Sokol Otaslavice „B“-Sokol Drahany, Haná Prostějov „B“-Sokol Rozstání, TJ Krumsín-Sokol Zdětín „B“, FC Ptení-Sokol Kladky
10. kolo
Sokol Drahany-FC Ptení Sokol Kladky-TJ Krumsín, Sokol Zdětín „B“-Haná Prostějov „B“, Sokol Rozstání-Sokol Otaslavice „B“
11. kolo
Sokol Rozstání-Sokol Drahany, Sokol Otaslavice „B“-Sokol Zdětín „B“, Haná Prostějov „B“-Sokol Kladky, TJ Krumsín-FC Ptení
12. kolo
Sokol Drahany-TJ Krumsín, FC Ptení-Haná Prostějov „B“, Sokol Kladky-Sokol Otaslavice „B“, Sokol Zdětín „B“-Sokol Rozstání

Okresní soutěž IV. třída sk. „B“ 2009/2010

9.8.2009 v 16.30 - 1. kolo
FC Hrubčice-FC Morávia Doloplazy-TJ Biskupice, Sokol Vrahovice „B“, S. Brodek u PV „B“, FK Němčice „B“-Sokol Ivaň, TJ Želeč-Sokol Tvorovice
16.8.2009 v 16.30 - 2. kolo
-Sokol Tvorovice, Sokol Ivaň-TJ Želeč, S. Brodek u PV „B“-FK Němčice „B“, TJ Biskupice-Sokol Vrahovice „B“, FC Hrubčice-FC Morávia Doloplazy
23.82009 v 16.30 - 3. kolo
FC Morávia Doloplazy-Sokol Vrahovice „B“-FC Hrubčice, FK Němčice „B“-TJ Biskupice, TJ Želeč-S. Brodek u PV „B“, Sokol Tvorovice-Sokol Ivaň
30.8.2009 v 16.30 - 4. kolo
-Sokol Ivaň, S. Brodek u PV „B“-Sokol Tvorovice, TJ Biskupice-TJ Želeč, FC Hrubčice-FK Němčice „B“, FC Morávia Doloplazy-Sokol Vrahovice „B“
6.9.2009 v 16.30 - 5. kolo
Sokol Vrahovice „B“- FK Němčice „B“-FC Morávia Doloplazy, TJ Želeč-FC Hrubčice, Sokol Tvorovice-TJ Biskupice, Sokol Ivaň-S. Brodek u PV „B“
13.9.2009 v 16.00 - 6. kolo
-S. Brodek u PV „B“, TJ Biskupice-Sokol Ivaň, FC Hrubčice-Sokol Tvorovice, FC Morávia Doloplazy-TJ Želeč, Sokol Vrahovice, „B“-FK Němčice „B“
20.9.2009 v 16.00 - 7. kolo
FK Němčice „B“-, TJ Želeč-Sokol Vrahovice „B“, Sokol Tvorovice-FC Morávia Doloplazy, Sokol Ivaň-FC Hrubčice, S. Brodek u PV „B“-TJ Biskupice
27.9.2009 v 15.30 - 8. kolo
-TJ Biskupice, FC Hrubčice-S. Brodek u PV „B“, FC Morávia Doloplazy-Sokol Ivaň, Sokol Vrahovice „B“-Sokol Tvorovice, FK Němčice „B“-TJ Želeč
4.10.2009 v 15.30 - 9. kolo
TJ Želeč-, Sokol Tvorovice-FK Němčice „B“, Sokol Ivaň-Sokol Vrahovice „B“, S. Brodek u PV „B“-FC Morávia Doloplazy, TJ Biskupice-FC Hrubčice