Vyškov– Protivanov 3:0 (2:0)

Branky: 33. Pánek, 38. Hodinář, 82. Lička. Rozhodčí: Gloser. ŽK: Foger – Staroba. Diváků: 350. Sestava Protivanova: Běhalík – Dostál, Staroba, Kopecký, Koláček – Pászto (75. Laník), Poláček, Kadeřábek (46. Pazdera), Valenta (46. Hymr) – Balcárek, Huf. Trenér: Radim Weisser.

Hostující družina doplatila na nevydařený první poločas, během nějž směrem dopředu v podstatě nic nepředvedla a navíc dvakrát inkasovala. „Oboustranně se nehrálo nic moc, jenže soupeř na rozdíl od nás dokázal skórovat ze situací, které vlastně ani nebyly vyloženými šancemi. Stačilo dvakrát zaváhat při bránění a měli jsme nepříjemné manko,“ litoval kouč Sokola Radim Weisser okamžiků před odchodem do kabin.

V šatně o přestávce provedl dvě změny v sestavě a výkon jeho týmu šel nahoru. „Fotbal se ale nehraje na krásu, nýbrž na góly a celkový výsledek. Právě v tom je naše největší slabina, když mladému kolektivu chybějí zkušenosti a přirozený tahoun, jenž by na sebe vzal zodpovědnost. Navíc neproměňujeme šance, jako ve Vyškově Balcárek s Dostálem. Protivník pak v závěru zužitkuje brejk a je vymalováno,“ povzdechl si Weisser.

Jak z mizérie ven? „Jsem přesvědčen o tom, že z nejhoršího nás dostane vstřelená branka. Mužstvo určitě má na mnohem kvalitnější výkony, jen potřebuje nabrat trochu sebevědomí a jistoty. Musíme dál makat a věřit, pak se to zlomí k lepšímu. Situace vypadá na první pohled hrozivě, ale tak strašná zatím ještě není,“ uklidňoval Radim Weisser.