„Narodili se tam Radek Drulák i Zdeněk Nehoda, takže očekáváme hodně těžké utkání,“ smál se včera do telefonu trenér Protivanova Roman Sedláček.

Kouč devátého týmu tabulky se v Hulíně bude muset obejít bez tří opor. Chybět bude kanonýr David Rojka, do utkání nemůže zasáhnout ani Pazdera s studijní povinnosti plnící Valášek. „Pojedeme tam s třemi kluky z béčka. Jsme rádi, že nám takto pomůžou, když máme problémy s kádrem,“ děkoval Sedláček juniorce protivanovské­ho týmu.

Hulínu patří v tabulce třetí příčka, v posledních kolech se ale prezentoval rozporuplnými výkony. V posledních dvou domácích duelech nejprve rozstřílel Konici 7:0, aby o čtrnáct dní později na vlastním trávníku podlehl Šardicím 1:4. V posledním kole si Hulínští dovezli všechny tři body za vítězství 1:0 v Boskovicích.

Po tomto utkání oznámil trenér Spartaku Petr Novotný, že po sezoně u týmu končí a vrací se k práci s mládeží, jako šéftrenér mládeže KFS Zlín. Utkání proti Protivanovu tak bude rozloučkou otrokovického rodáka s domácími fanoušky.

Vyhrát na horké hulínské půdě by však chtěl i Roman Sedláček. „Pojedeme tam v dobré náladě, samozřejmě se chceme pokusit zvítězit, abychom potvrdili kvalitní jarní výkony a s letošním ročníkem se loučili důstojně,“ říká někdejší střelec Sigmy, nebo později HFK Olomouc.

Jeho svěřenci v minulém kole jen remizovali 1:1 s Napajedly. „I když jsem byl po utkání nespokojený, tak to zase tak strašný zápas z naší strany nebyl. Doufám, že s podobným nasazením se představíme i v Hulíně u Druláka,“ nezapomíná Sedláček na svého bývalého útočného parťáka z dresu Sigmy.

Utkání má výkop v sobotu 6. 6. v 16.30.