„Doufám, že vyhrajeme. Doma chceme vždycky zvítězit. Chtěli bychom se se sezonou rozloučit důstojně. Náš cíl jsme už splnili, jsme do třetího místa," řekl Petr Lang, předseda klubu. Domácí by rádi odčinili i prohru s Třincem.

„Tam to byl velmi nešťastný zápas. Za stavu 1:2 jsme měli tři vyložené šance, ale nedali jsme. V posledních patnácti minutách se nám to absolutně sesypalo. Dnes to snad odčiníme,"dou­fá Langr.

Tým opět nebude v úplně kompletní sestavě. V posledním zápase se zranil Tomáš Hunal. kompletní. „Já bohužel nebudu s mužstvem, protože mě v úterý čeká operace," posteskl si prostějovský kapitán. Kromě opory prostějovské obrany, ale nebude scházet nikdo. „Měli bychom být kompletní, až to Tomáše Hunala

Břeclav naskočila do jarní části sezony s podstatně obměněnou sestavou. pomalé sehrávání nových spoluhráčů zapříčinilo nepříliš dobrý vstup do soutěže. Poté se tým sice zvedl, ale v závěrečných kolech nepředvádí přesvědčivé výsledky. Naposledy doma remizoval s rezervou Slovácka 1:1.

„Chceme doma vyhrát a získat potřebné body. Na potvrzení konečného třetího místa nám sice stačí jen jeden, ale chceme se s fanoušky rozloučit výhrou, s to za každou cenu" prozradil Langr.

Diváci se mohou kromě fotbalu těšit na rozšířenou nabídku občerstvení a především na bohatou tombolu o hodnotné ceny. 1. SK Prostějov se v sobotu od 16.30 loučí se svou úvodní sezonou v MSFL.