Táborsko navíc poslední zápasy neprožívá v úplné herní pohodě. Dokázalo sice remizovat s Baníkem Ostrava, poté však přišla vysoká prohra 0:5 s Opavou a po ní další porážka, tentokrát 0:2 proti Pardubicím, které Prostějované přehráli 3:0. Hanáci tak nemusí být nutně bez šance.

„Díval jsem se na poslední zápasy, kdy se jim nedařilo. Mají velice nabitý kádr, akorát se mi zdá, že když jim odešli nějací hráči, včetně takového Traorého, tak teď je ten kádr takový úzký. Z lavičky jim totiž nastoupí opravdu málo hráčů. Přesto ta základní jedenáctka je velice kvalitní, přičemž tam hraje plno hráčů, kteří hráli i nejvyšší soutěž," zhodnotil přednosti, ale i slabiny budoucího soupeře Prostějova jeho trenér Miroslav Takáč, jenž vzápětí hledal recept na úspěch.

„Táborsko mělo problémy s Pardubicemi, protože to je mladé a bojovné mužstvo. Náš budoucí soupeř má dost takových třicátníků, kterým by mohl právě pohyb dělat problémy. Takže to bude jen na nás, jak budeme bojovat," řekl Takáč.

Velkým otazníkem bude prostějovská sestava, která je zdecimována různými zraněními. Proto se do kádru vrátili i tři hráči, kteří z něj původně byli vyřazeni.

„Fládr, Nekuda i Langer budou určitě přichystáni. V týmu máme nějaké zdravotní problémy. Nevíme ještě, jak to po zdravotní stránce dopadne s Karlem Kroupou nebo Martinem Susem. Takže každý hráč musí být připraven," dodal Takáč.

Předpokládané sestavy:

Prostějov: Kofroň – Hirsch, Rus, Schuster, Pančochář – Machálek, Skwarczek, Petržela, Štrombach – Nekuda, Chwaszcz.

Táborsko: Toma – Cíferský, Hanzlík, Landovský, Navrátil – Ciku, Džafić, Kalvach, Nešický, Fulnek – Mrázek.

Tip Deníku: 1:1