Na deštěm pokropeném trávníku chtěl domácí celek potvrdit body z minulého týdne, které dovezl z Bělkovic. Ovšem narážel na velmi dobře bránící Plumlov, který se snažil využít sebemenší šanci k rychlému protiútoku. V nepříliš záživném prvním poločase stojí za zmínku šance domácího Dokoupila a na druhé straně na poslední chvíli zblokovanou střelu Frýborta.

Druhý poločas se ubíral stejným směrem jako ten první jen na šance a branky byl bohatší. Do první vyložené příležitosti se dostal hostující Frýbort a od pohromy zachránil domácí Romanovský.

Poté jakoby se Hněvotín trochu probudil a dostal se do vyložené šance Dokoupil, který postupoval sám na brankáře hostí, leč jeho slabý pokus dokázali hráči hostí vykopnout ještě před brankovou čárou.

V 62. minutě udělali domácí hráči chybu ve středu hřiště, kterou dokázali Plumlovští využít. Hostující Frýbort z očí do očí nedal domácímu brankáři šanci - 0:1.

Hněvotín se snažil utkání vyrovnat, ale nebylo mu přáno, když Šulcovu šanci opět vykopávali hostující obránci z prázdné brány.

Až v 88. minutě po dlouhém míči do šestnáctky hostů pískl rozhodčí přísnou penaltu za hraní rukou, kterou Barčík proměnil 1:1.

V době kdy běžela 93. minuta a vypadalo to na dělbu bodů se svěřenci Jana Peška nezlomili. Pomohla jim Barčíkova žákovská chyba, kterou potrestali.
Frýbort obešel gólmana a předložil míč před poloprázdnou bránu Parákovi, pro kterého nebyl problém skórovat 1:2.

Hněvotín – Plumlov 1:2 (0:0)

Branky: 88. Barčík (pen.) - 62. Frýbort, 90. (+3) Parák. Rozhodčí: Petr - Voldán, Dömisch.

Hněvotín: Romanovský - Zamykal, Barčík, Bartoš, Benko - Vánský, Keluc, Kaštyl (Poledna), Dokoupil - Šulc, Novák.

Plumlov: Stužka - Chmelař, Křupka, Kiška, Grmela - Lízna, Staněk, Ševcůj, Ježek - Parák, Frýbort. Trenér Jan Pešek.