Takový záběr ale jako loni na podzim se jim ještě nepodařil. Mezi jednotlivci vyhrál Martin Hlavinka, druhý skončil David Zapletal, šestý Antonín Hlavinka, na dělené sedmé příčce pak Marie Hlavinková a Petra Zapletalová.

Navíc tým FC Lahváč ovládl týmové pořadí a takzvané béčko FC Gól obsadilo čtvrtou pozici.

„Jedná se o shodu okolností. Musíte mít štěstí, bez toho to nejde,“ zlehčoval triumf Martin Hlavinka a pokračoval: "Samozřejmě, že fotbal sleduji a nad tím, co vsadit přemýšlím. V každém kole mám tak tři jasné tutovky, zbytek je pak už tom zmíněném štěstí."

Velkolepá oslava několikanásobného triumfu se konala v pátek 26. července a dostavilo se na čtyřicet lidí. „Všichni to jsou známí a kamarádi. Výsledky sledujeme společně a stejně tak i slavíme,“ vysvětloval Antonín Hlavinka, otec vítěze, jenž sám celkově Tip ligu Deníku vyhrál na jaře i na podzim roku 2014.

Na oslavě se tak spořádaly dva sudy Gambrinusu, které byly cenami za krajské týmové a okresní individuální vítězství. "Ty dvě třicítky by nestačily, musel jsem ještě dokoupit dvě padesátky," smál se vítězný Martin, jenž osobně rožnil i vepřové kýty.

Vyhrané vstupenky na reprezentační zápas Česka s Anglií, velký fotbalový fanoušek také využije. "Pojedeme s kamarádem. Už jsme spolu byli na Manchesteru, teď uvidíme Angličany," dodal Martin Hlavinka.

Na výherní oslavě panovala velmi přátelská atmosféra, polovina účastníků je sama aktivními tipéry. Navíc se má konkurence na co těšit, od jara prý přibudou další. "Napočítali jsme tady osmnáct zájemců. Inspirují je asi naše úspěchy. Každopádně se už nemůžeme dočkat, až to zase začne," vzkazuje Antonín Hlavinka dalším účastníkům Tip ligy.

A jak že se slavilo? „Vypilo se 320 piv, snědlo třicet kilo masa a nezbylo vůbec nic,“ culil se Martin Hlavinka.