Na podzim totiž v Otaslavicích vyhrály Vrahovice poměrem 3:1. K podobnému výsledku Vrahovice směřovaly i v úvodu domácího utkání, když po brzké brance Farného vedly 1:0.

Ještě do půle ale stihly Otaslavice vyrovnat a po přestávce přišla hostující smršť, během které Vrahovice inkasovaly tří góly během osmi minut.

Fotbalisté Prostějova (v modrém) porazili ve 28. kole Velké Meziříčí 2:0
Druhá liga volá. Prostějov vyhrál zápas jara a je blízko postupu

Že Otaslavice nasázejí prvnímu týmu okresního přeboru čtyři góly, nečekali ani samotní hráči hostů.

„Přijeli jsme sem v oslabené sestavě. Máme docela dost zraněných. Chtěli jsme uhrát co nejlepší výsledek. To se povedlo, i když jsme rozhodně nečekali takový výsledek. Vyhrát 4:1 ve Vrahovicích je krásný výsledek,“ zářil po utkání jeden ze čtyř gólových střelců Michal Kaláb.

Ten si přes svůj menší vzrůst prosadil hlavou, když využil přesného centru z pravé strany. Jeho branka na 3:1 byla navíc zlomová.

„Naběhl jsem si na první tyč. Nikdo mě nehlídal a trefili jsme to pod břevno,“ radoval se zkušený hráč Otaslavic.

Souboj dvou prvních týmů tabulky nabídl pohledný fotbal a Otaslavice ukázaly, že boj o první místo bude ještě dramatický.

„Myslím, že to bylo kvalitní utkání. Vrahovice nás trochu překvapily nakopávanými balony. Ale myslím, že jsme v poli byli mírně lepší a tu výhru jsme si zasloužili. Myslím, že to bude zajímavé až do posledního utkání,“ věští Kaláb.

Vrahovice v příštím kole hrají na hřišti béčka Čechovic, Otaslavice jedou do Ptení.

Vyberte gól kola
Vyberte GÓL 23. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

TJ Sokol Vrahovice - TJ Sokol Otaslavice 1:4 (1:1)

Branky: 10. Farný - 26. Smékal, 55. Rušil, 57. Kaláb, 62. Vogl z pen. Rozhodčí: Slabý – Zika, Horák. ŽK: Kratochvíl, Farný, Studený - Ruszó, Rušil, Smékal, Nejedlý. Diváků: 150.