„Nerozhodný výsledek je nakonec spravedlivý pro oba celky, odpovídá tomu i předvedená hra," konstatoval trenér Oskavy Květoslav Pospíšil.

V první části si obě mužstva vytvořila několik drobných šancí, ale na obou stranách chybělo finální zakončení.

Asi největší možnost úvodního dějství pak měl na svých kopačkách ve 35. minutě domácí Zabořil, jenže v brejku sám na gólmana neuspěl.

Hodně blizoučko k vítězství naopak byli v závěru utkání hosté z Kralic, když v 78. minutě po zákroku Plachého v pokutovém území jeden ze soupeřových hráčů ochotně zamířil k zemi a rozhodčí odpískal proti domácím pokutový kop.

Výborný zákrok Studeného však zachránil Oskavu od pohromy.

„Od tohoto momentu se již nic vážného na hřišti neudálo. Zápas se dohrál prakticky bez šancí a v poklidném tempu," říká Pospíšil.

„Vzhledem k vývoji zápasu můžeme být na jednu stranu rádi za bod, ale pokud to budu brát z pohledu celkového dojmu, jsem zklamaný. Po minulé výhře ve Zlatých Horách jsme tentokrát předvedli hodně slabý výkon," dodal Květoslav Pospíšil.

„S bodem jsem spokojený, přestože jsme nedali penaltu a celý zápas jsme byli jasně lepší. Ale bod z Oskavy se počítá. Penaltu nedal Valtr, ale na jeho obhajobu musím uvést, že gólman střelu chytil opravdu bravurně," uvedl kouč Kralic Petr Gottwald.

Jiskra Oskava – FC Kralice 0:0

Oskava: Studený – Dus, Erneker, Plachý, Klos – Janíček, Knop, Kasal, Kaler (75. Kristek) – Zabořil, Sokol.
Kralice: Winkler – Vitásek, Trnavský, Jano, Neoral – Vybíhal, Valtr, Bross (30. Růžička), Cibulka,  Deutsch – Lehký. Trenér: Petr Gottwald.