TJ Sokol Klenovice – FK Brodek u Přerova 1:0 (1:0)

A byli to právě domácí, kteří převzali od úvodního hvizdu iniciativu a po celý zápas diktovali tempo.

Hned ve 4. minutě se mohl prosadit Kubíček, s jeho střelou z hranice šestnáctky si však Sedláček poradil.

Za další dvě minuty se už domácí radovali, když nepřesného odkopu hostujícího brankáře využil Přikryl a pohodlně otevřel skóre.

Další šance domácí nevyužily

Brzký gól domácí ještě více nabudil a v dalších minutách si vytvářeli nespočet brankových příležitostí, které však nedokázali proměnit. Své šance tak spálili postupně Přikryl, Zbožínek a dvakrát Fialka.

Hosté si připsali první vážnější šanci až po pětadvaceti minutách, střelu Šváry na bližší tyč ale zlikvidoval Jozek. Po půlhodině hry vypálil ze třiceti metrů tvrdě domácí Kubíček, jehož střelu s námahou vytlačil brankář na roh.

Zbytek poločasu se dohrával ve volnějším tempu, ve kterém obě mužstva pokračovala i v začátku druhé části hry.

Domácí nadále kontrolovali hru, dvakrát se jim podařilo míč dovést až do branky, radost jim však v obou případech pokazil praporek nad hlavou pomezního rozhodčího.

Hrubý sám před brankářem zazdil šanci na vyrovnání

Jedinou šanci ve druhém poločase si hostující připsali až po hodině hry, kdy domácím nevyšla ofsajdová past, Hrubý však sám před brankářem nastřelil pouze boční síť.

Domácí tým se poté soustředil především na obranu a dařilo se mu bez větších problémů hlídat jednogólový náskok, který navíc mohli klenovičtí hráči několikrát navýšit. To se jim ale nepodařilo.

Očekávaný nápor hostů se i díky přispění rozhodčího, který často zbytečně kouskoval hru, nedostavil, a tak domácí mohli po závěrečném hvizdu slavit cenné a za svůj výkon plně zasloužené vítězství.

Branka: 9. Přikryl. Rozhodčí: Šrámek – Vedral, Motal. ŽK: Sigmund, Škantár, Všianský – Navrátil, Heger.
Klenovice: Jozek – Šubrt, Cetkovský, Sigmund (71. Cetkovský), Všianský, Zbožínek, Rozehnal, Fialka (88. Šimek), Přikryl (84. Novák), Škantár, Kubíček. Trenér: Zdeněk Cetkovský.
Brodek u Přerova: Sedláček – Navrátil, Hruška, Sigmund, Petráš, Švára, Navrátil, Matuška (32. Heger V.), Složil, Hrubý, Heger T. Trenér: Pavel Jánošík.

Vojtěch Bílý