18. kolo (22. a 23. března):

Určice – Kralice (neděle 15.00 hodin), Ústí – Leština, Jeseník – Litovel, Mikulovice – Kozlovice, Šternberk – Opatovice, Želatovice – Mohelnice, Šumperk – HFK Olomouc B, Přerov – Dolany.

19. kolo (29. a 30. března):

Kralice – Mikulovice (sobota 15.00), Opatovice – Určice, Přerov – Ústí, Dolany – Šumperk, HFK OL B – Želatovice, Mohelnice – Šternberk, Kozlovice – Jeseník, Litovel – Leština.

20. kolo (5. a 6. dubna):

Určice – Mohelnice (neděle 16.00), Jeseník – Kralice, Ústí – Litovel, Leština – Kozlovice, Mikulovice – Opatovice, Šternberk – HFK Olomouc B, Želatovice – Dolany, Šumperk – Přerov.

21. kolo (12. a 13. dubna):

Kralice – Leština (sobota 16.00), HFK OL B – Určice, Šumperk – Ústí, Přerov – Želatovice, Dolany – Šternberk, Mohelnice – Mikulovice, Opatovice – Jeseník, Kozlovice – Litovel.

22. kolo (19. a 20. dubna):

Určice – Dolany (neděle 16.30), Litovel – Kralice, Ústí – Kozlovice, Leština – Opatovice, Jeseník – Mohelnice, Mikulovice – HFK Olomouc B, Šternberk – Přerov, Želatovice – Šumperk.

23. kolo (26. a 27. dubna):

Kralice – Kozlovice (sobota 16.30), Přerov – Určice, Želatovice – Ústí, Šumperk – Šternberk, Dolany – Mikulovice, HFK Olomouc B – Jeseník, Mohelnice – Leština, Opatovice – Litovel.

Dohrávané 16. kolo (1. května):

Určice – Litovel (čtvrtek 16.30), Želatovice – Kralice, Ústí – Jeseník, Mikulovice – Leština, Šternberk – Kozlovice, Šumperk – Opatovice, Přerov – Mohelnice, Dolany – HFK Olomouc B.

24. kolo (3. a 4. května):

Určice – Šumperk (neděle 16.30), Ústí – Kralice, Kozlovice – Opatovice, Litovel – Mohelnice, Leština – HFK B, Jeseník – Dolany, Mikulovice – Přerov, Šternberk – Želatovice.

Dohrávané 17. kolo (8. května):

Kralice – Šternberk (čtvrtek 16.30), Kozlovice – Určice, Dolany – Ústí, HFK Olomouc B – Přerov, Mohelnice – Šumperk, Opatovice – Želatovice, Litovel – Mikulovice, Leština – Jeseník.

25. kolo (10. a 11. května):

Želatovice – Určice, Opatovice – Kralice, Šternberk – Ústí, Šumperk – Mikulovice, Přerov – Jeseník, Dolany – Leština, HFK Olomouc B – Litovel, Mohelnice – Kozlovice.

26. kolo (17. a 18. května):

Kralice – Mohelnice (sobota 16.30), Určice – Šternberk (neděle 16.30), Ústí – Opatovice, Kozlovice – HFK Olomouc B, Litovel – Dolany, Leština – Přerov, Jeseník – Šumperk, Mikulovice – Želatovice.

27. kolo (24. a 25. května):

Určice – Ústí (neděle 16.30), HFK OL B – Kralice, Šternberk – Mikulovice, Želatovice – Jeseník, Šumperk – Leština, Přerov – Litovel, Dolany – Kozlovice, Mohelnice – Opatovice.

28. kolo (31. května a 1. června):

Kralice – Dolany (sobota 16.30), Mikulovice – Určice, Ústí – Mohelnice, Opatovice – HFK Olomouc B, Kozlovice – Přerov, Litovel – Šumperk, Leština – Želatovice, Jeseník – Šternberk.

29. kolo (7. a 8. června):

Určice – Jeseník (neděle 16.30), Přerov – Kralice, Mikulovice – Ústí, Šternberk – Leština, Želatovice – Litovel, Šumperk – Kozlovice, Dolany – Opatovice, HFK OL B – Mohelnice.

30. kolo (14. a 15. června):

Kralice – Šumperk (sobota 16.30), Leština – Určice, Ústí – HFK Olomouc B, Mohelnice – Dolany, Opatovice – Přerov, Kozlovice – Želatovice, Litovel – Šternberk, Jeseník – Mikulovice.