První poločas začal rychlým úderem Kralic. Po rychlé kombinaci se dostal balon k Cibulkovi, který nedal Kamischovi žádnou šanci.

Minutu na to se dostal do brejku hostující útočník, ale jeho příležitost zneškodnil kralický gólman Miler.

Od této chvíle byl zápas vyrovnaný. Oba týmy si dokázaly vytvořit slušné šance, ale ani jeden je do konce poločasu neproměnil.

„Kralice nám bohužel daly rychlý gól. My jsme mohli okamžitě vyrovnat, ale jejich brankář výborně zachytal," posteskl si nový kouč Zlatých Hor Libor Šťastný.

Po změně stran se změnil také stav. Zlaté Hory vletěly na hřiště jako uragán a především díky Navrátilovi otočily skóre ve svůj prospěch. Nejprve se míč třiapadesáté minutě odrazil po standardní situaci k Navrátilovi, který srovnal.

O tři minuty později se sám vydal na trestnou výpravu. Obešel obránce, položil si brankáře a prostřelil i dalšího beka, který se postavil do brány. Hosté se chopili vedení.

Pět minut na to přidal hlavou gól Biedrava a překvapení bylo na světě.

Kralice však nic nevzdaly a i nadále bojovaly o body.

Celou zodpovědnost vzal na sebe Cibulka, který nejprve snížil na 2:3 a deset minut před koncem srovnal na 3:3.

Do konce zápasu si oba týmy vypracovaly ještě slibné šance, ale na stavu se už nic nezměnilo.

„Nám se podařilo prvních dvacet minut druhého poločasu. To jsme excelovali a dostali se do vedení. Bohužel pak docházely síly a kvůli naší nezkušenosti jsme dovolili Kralicím srovnat. Byl to hodně živelný zápas. V závěru jsme mohli zvítězit, ale to i Kralice. Před utkáním bych bod bral. Teď to beru trošku rozpačitě ," přiznal Libor Šťastný.

FC Kralice na Hané – TJ Zlaté Hory 3:3 (1:0)

Branky: 7., 66., 79. Cibulka – 53., 56., Navrátil, 62. Biedrava. Rozhodčí: Štětka – Silný, Kouřilek.

Zlaté Hory: Kamisch – Petroš, Křepelka, Karlík, Burian – Charalambidis, Plhák, Biedrava, Brückner, Navrátil – Dočekal (85. Žáček). Trenér: Libor Šťastný.

Kralice: Miler – Valtr, Martinka, Neoral, Petržela O. – Vitásek, Pořízka, Nečas, Cibulka – Lehký, Petržela Z (84. Vybíhal). Trenér: Petr Gottwald.