Do konce prvního poločasu se nikdo na kralickém trávníku ani v hledišti gólu nedočkal, ale po změně stran už bylo vše jiné.

Skóre zápasu pak otevřel domácí Nečas, ale už po dvou minutách další hry bylo srovnáno na 1:1.

K dalšímu vedení v duelu pomohl Kralickým hostující Rozsypal, prudký centr před Zmundovu branku tečoval za jeho záda.

Když hosté vyrovnali vedení domácích podruhé, bojovali kraličtí fotbalisté dál o konečný úspěch, a to se jim vyplatilo. Troneček poslal před branku hostí podobně úspěšný centr jako před druhým kralickým gólem Císař a Lehký rozhodl o domácím vítězství.

„Jsem spokojený nejen s výsledkem, ale také s hrou, kterou kraličtí hoši předvedli," usmíval se po utkání trenér FC Kralice na Hané, Ivo Gottwald.

„Nezastírám, že jsem se po předchozích domácích prohrách obával, jak dopadneme dnes. Jsem rád, že jsme vybojovali tři body, i když jsme se museli při standardních situacích obejít bez hlavičkářů Škody a Neorala. Ale kluky jsem v šatně pochválil za příkladné nasazení, bojovnost, pozornou obrannou činnost i za disciplínu," dodal trenér Ivo Gottwald.

„Bylo to jedno z našich smolných utkání včetně vlastního gólu, ale i taková fotbal přináší," stručně okomentoval duel trenér Medlova Květoslav Pospíšil.

FC Kralice na Hané – TJ Medlov 3:2 (0:0)

Branky: 50. Nečas, 57. vlastní (Rozsypal), 80. Lehký – 52. Müller, 75. Okrouhlý. ŽK: Kováč – Kasal. Diváků: 120.

FC Kralice na Hané: Krejčí – Dočkal, Martinka, Petržela – Troneček, Hlačík, Nečas, Dostál (79. Šatný), Císař – Lehký (90. Ličman), Kováč (90. Lexa). Trenér: Ivo Gottwald.

TJ Medlov: Zmund – Müller, Purzitidis, Kasal, Kuba, Klos, Klabačka (65. Svačina), Novák, Okrouhlý, Muzikant, Rozsypal. Trenér: Květoslav Pospíšil.

VLASTIMIL KADLEC