Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 23. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 23. kola a také předehrávaného duelu 25. kola.

1.6.2018

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Velké Losiny - Všechovice 2:3 (0:1) Pen:  4:5

Dvakrát se do mírného výsledkového úniku dostali fotbalisté Všechovic na půdě Velkých Losin, tři body ale nakonec hosté nezískali. Domácí celek se vždy dokázal dotáhnout a na 2:2 srovnávali Losinští dokonce ve třetí minutě nastavení. Následoval tak penaltový rozstřel, ve kterém hostující Tatran urval druhý bod.

Medlov - Lutín 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Plné ruce práce měli brankáři obou týmů v utkání Medlova s Lutínem.  V útočně vedené bitvě nakonec padlo jen po jedné brance na obou stranách a remízový stav musel rozsoudit penaltový rozstřel. V něm byl úspěšnější hostující lídr soutěže.

Dolany - Rapotín 3:4 (1:2) Pen: 3:5

Přestřelku s dramatickým koncem přinesl souboj Dolan s Rapotínem. Hosté ze Šumperska vedli po čtvrthodině 2:0, ale v 51. minutě už bylo srovnáno. Poslední celek krajského přeboru na půdě soupeře šel do vedení v první nastavené minutě a sahal po třech bodech. Jenže Dolany ještě dokázaly bleskově srovnat skóre, a tak se kopaly penalty. V nich získal Rapotín alespoň bod útěchy navíc.

Hněvotín - 1. HFK Olomouc B 2:0 (0:0)

Nebezpečné situace přestáli Hněvotínští v úvodní části zápasu s béčkem Holice a postupně se začali osmělovat i do ofenzivy. Góly přišly po přestávce a oba nasměrovali hlavičkami do sítě hostujícího celku fotbalisté Hněvotína. Mladíci z rezervního týmu HFK obranu domácích nedokázali překonat a možnost zaútočit na první příčku tabulky se jim vzdálila.

Dubicko - Přerov 0:6 (0:3)

Už od úvodních minut měli fotbalisté Přerova  v režii utkání v Dubicku. Domácímu celku dali dva góly během první desetiminutovky a ve 46. minutě už vedla Viktorka o čtyři branky. Předposlední tým nakonec dostal od hostů nepříjemného kanára - 0:6.

Kralice na Hané - Černovír 2:1 (1:0)

Kralice na Hané byly proti Černovíru papírovým favoritem a svou roli domácí celek zvládl. Po pohledné akci otevřeli tým z Prostějovska skóre deset minut před koncem první půle a z penalty ve druhé části domácí svůj náskok ještě vylepšili. Hosté z Olomouce korigovali čtvrthodiny před koncem, na další gól a bodový zisk však už nedosáhli.

Želatovice - Zábřeh 0:1 (0:1)

Gólem do šatny rozhodli hráči Zábřehu utkání na hřišti v Želatovicích. Jedinou trefu obstaral hlavou Maistryzsin a domácí se ve druhé půli marně snažili o vyrovnání. V největší šanci pomohla hostům k čistému kontu také branková konstrukce.

Předehrávané utkání 25. kola:

Želatovice - Lutín 1:3 (0:2)

Už v prvním poločase vykročili za vítězstvím fotbalisté Sigmy Lutín v Želatovicích. Konto domácích zatížil lídr tabulky dvěma brankami a mužstvo z obce u Přerova se snažilo dohnat ztrátu. Kontaktní gól přišel deset minut před koncem, avšak místo vyrovnání následovala pojistka lutínské výhry z protiútoku do prázdné brány.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE

Autor: Redakce

1.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 20 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě DĚLNÍCI - PLAVIČI ŘEPY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní kontakt po tel. domluvě paní Satorová te.: 582 301 123 (v době 6:00-14:00 hod.), email satorova@cukrovarvrbatky.cz. Náplň práce : doprava řepy pomocí vody a vodních děl na další zpracování. Práce v nepřetržitém provozu venku i uvnitř areálu. Pracovní doba: 6-18, 18-6hod. ., Režim práce - opak. práce 2 hodiny a 1 hodina odpočinek. Možnost ubytování na záv. ubytovně. (limitováno kapacitou). Na směny jezdí závodní doprava Vrbátky - Prostějov a zpět. , Zaměstnanecké výhody: závodní doprava, dotované záv. stravování, možnost ubytování, jeden týden dovolené navíc, po skončení pracovní poměru bude řádná dovolená proplacená, naturálie - kam. cukr.. Pracoviště: Cukrovar vrbátky a.s., 798 13 Vrbátky. Informace: Kateřina Satorová, +420 582 301 123.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 19 000 Kč

Pomocní pracovníci v zahradnictví PRACOVNÍCI PRO REALIZACI A ÚDRŽBU ZELENĚ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Životopisy zasílat na e-mail: zahradnictvihubacek@seznam.cz, kontakt telefonický pan Hubáček tel. 731 500 720., Požadavky: ŘP sk. B podmínkou, odborné vzdělání nebo praxe v oboru výhodou, pečlivost, samostatnost, slušné vystupování, kladný vztah k zeleni, fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík. PD: Po-Pá: 7:30-16:00 hod. Místo výkonu práce: okr. Prostějov.. Pracoviště: Zahradnictví hubáček, s.r.o., Určická, č.p. 1278, 796 01 Prostějov 1. Informace: Pavel Hubáček, .

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 25 000 Kč

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů PRACOVNÍCI NA TRYSKACÍM ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup ihned nebo dle dohody. Své životopisy posílejte na klicova@laski.cz . V případě otázek kontaktujte: Kristýna Klíčová, asistentka ředitele, tel. 582 305 740., Pracovník pro povrchovou úpravu - tryskání. Náplní práce je tryskání a odmašťování svařenců., Požadujeme: střední odborné vzdělání, výhodou praxe, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost, aktivní přístup., Nabízíme: ranní směny (8 hodin), mzdové ohodnocení: 25 000 Kč - 35 000 Kč, prémie, odměny, podíl z HV., Benefity: Obědy, penzijní připojištění (příspěvek), příspěvek na dopravu, pracovní oblečení, obuv., Místo výkonu práce: LASKI, s.r.o., Blíšťka 263/16, 798 17 Smržice.. Pracoviště: Laski, s.r.o., Blíšťka, č.p. 263, 798 17 Smržice. Informace: Kristýna Klíčová, .

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 84 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci UKLÍŽEČ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 84 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt pouze emailem personalni@emas.cz do předmětu uveďte Úklid., Požadujeme: výhodou zkušenosti s úklidem. Vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho samostatného a zodpovědného s citem pro pořádek., Hlavní náplní práce bude úklid kuchyňky, šaten, administrativních prostor, sociálních zařízení a prodejny. Dále vytírání podlah, vynášení odpadků, utírání prachu aj. Pracovní doba Po-Pá 20hod./týdně, časové rozmezí dle domluvy.. Pracoviště: Janča v.m. s.r.o.., Sebastiniho, č.p. 372, 796 07 Držovice. Informace: Markéta Zichová, .

Lukáš Palyza

Velká posila pro Olomoucko. Na Hanou se vrací reprezentant Palyza

Fotbalisté Lipové (v modrém) vyhrály na hřišti nedalekého Protivanova 4:3
22

Derby jak se patří. Lipová přestřílela Protivanov

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

-

Brzký konec v poháru. Prostějov padl v Líšni po prodloužení a Machala se zlobil

Fotbalisté Prostějova končí v domácím poháru už v prvním kole. Svěřenci Oldřicha Machaly nestačili v MOL Cupu na třetiligovou Líšeň, se kterou prohráli po prodloužení 2:3.