Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 23. kola

Olomoucký kraj - Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 23. kola.

29.4.2016

Krajský přebor - videosouhrnFoto: DENÍK

Dolany - Kojetín-Kovalovice 5:1 (2:1)

Dolanští fotbalisté přivítali v rámci 23. kola krajského přeboru na svém pažitu celek čtrnáctého Kojetína-Kovalovic. Skóre otevřel v 6. minutě hostující Cibulka, když nasadil míč do levého horního rohu. Domácí si museli na vyrovnání počkat až do 23. minuty. Rohový kop uklidil do brány dolanský matador Zdeněk Volf a odstartoval tak kanonádu. Hosty pak doraženou hlavičkou překvapil ve 44. minutě Jan Holásek. V druhém poločase Dolany nasadili tempo. Nejdříve zvýšil na 3:2 svým druhým gólem Zdeněk Volf, další pak přidali jeho spoluhráči Martin Liška a Jan Bednář dvacet minut před koncem. Vítězství 5:1 tak zajistilo domácím tři body.

Jeseník - Určice 5:0 (2:0)

Fotbalisté Jeseníku nasázeli bůra v jarní odvetě 23. kola krajského přeboru týmu Určic. Mančaft z lázeňského města dominoval hrací ploše již od prvních okamžiků. Určice sice disponovaly pár šancemi, chybělo jim však zakončení. V 16. minutě rozsvítil výsledkovou tabuli dobře proměněnou přihrávkou Adam Bříza a o chvíli později na něj navázal přesně mířeným dlouhým míčem Lukáš Woitek. Hrdinou zápase se stal ve druhém poločase jesenický Petr Navrátil. Nejdříve zvýšil v 56. minutě na 3:0 po tom, co zpracoval brankáře Určic a placírkou poslal míč za jeho záda. Jen dvě minuty nato Navrátil zvýšil na 4:0 a hattrickem pak v půl druhého dějství korunoval výhru Jeseníku.

Litovel - Hněvotín 1:2 (0:1)

Celých čtyřicet dva minut museli čekat diváci na gól při utkání mezi Litovlí a Hněvotínem v rámci 23. kola krajského přeboru. Zpočátku vyrovnanou hru rozsekl svou akcí chvíli před koncem prvního poločasu hněvotínský Jan Šulc. Hosté chytli vítr v zádech, což se projevilo i se začátkem druhého dějství. Chvíli po úvodním písknutí zvýšil na 0:2 David Lošťák, když zpracoval centr a s míčem na noze utekl domácí obraně, načež balón doklepl za záda Litovelského brankáře. Domácí pak vzápětí snížili na 1:2 úspěšně proměněnou penaltou Martina Schöna, což na konečném vítězství Hněvotína nic nezměnilo.

Šternberk - Velké Losiny 1:0 (0:0)

Vyrovnanou hru zažilo obecenstvo na stadionu ve Šternberku při 23. kole krajského přeboru. Místní celek sehrál mač s Velkými Losinami a kvalita obou celků držela míč na obou stranách poměrem stejných sil. Až v 84. minutě otevřel skóre šternberský Zifčák. Jediná branka pak zůstala na ukazateli svítit po zbytek utkání.

Ústí - Zábřeh 1:1 (0:0)

Překvapivou remízu sklidili ve 23. kole krajského přeboru fotbalisté druhého Ústí. Na domácím pažitu remizovali s celkem Zábřehu 1:1. Domácí svěřenci trenéra Radima Žingora vstoupili do utkání šancemi Patrika Sencoviciho a Radima Žingora mladšího. I Zábřeh mohl v prvním dějství skórovat. Hostující Žanda ani Valenta však své akce neproměnili. Ústí pak otevřelo skóre až v 69. minutě hlavičkou Radima Pokorného. Hosté se nenechali zahanbit a v 85. minutě po sporné situaci dotlačil jejich míč za záda ústeckého gólmana zábřežský Volek.

Ten už si tu nezapíská, zlobily se Smržice na rozhodčího

FOTOGALERIE / Fotbalisté Smržic doma jen remizovali s posledním týmem I.B třídy Vrchoslavicemi 2:2. V následném rozstřelu pak sice domácí získali druhý bonusový bod, ale ani to nepřekrylo jejich zlost na výkon rozhodčího.