Mohelnice B - Hněvotín 1:2 (1:1)

Mohelnické béčko začalo zápas s Hněvotínem aktivně a po dvaceti minutách korunoval snahu gólem Ondřej Kopa. Jenže vedení Mohelnici dlouho nevydrželo, hned po rozehrávce udeřili hosté na druhé straně. Zkušenější tým nakonec slavil těsné vítězství.

Zdroj: Olomoucký KFS

Zábřeh – Kralice na Hané 0:0

V Zábřehu se diváci gólového koření fotbalu nedočkali, oba týmy se rozešly po bezbrankové remíze.

Určice – Chválkovice 4:1 (2:0)

O vysoké vítězství a všechny góly svého mančaftu se postaral určický Michal Trajer, který se do střelecké listiny zapsal hned čtyřikrát. Na jeho střelecký apetit dokázali hosté reagovat pouze jednou trefou.

Kojetín-Kovalovice – 1. HFK Olomouc B 1:2 (1:2)

Holice šla proti Kojetínu do vedení už ve 13. minutě, domácí celek ale brzy dokázal vyrovnat. Do poločasu však opět měla rezerva HFK gólově navrch. Kojetínští se snažili zápas zdramatizovat, avšak žádná ze šancí se neujala.

Velké Losiny – Želatovice 3:0 (2:0)

Hned v úvodu utkání se Želatovicemi odstartoval svou show střelec Velkých Losin Matěj Šinogl. Nakonec si připsal hattrick a s týmem udržel čisté konto.

Šternberk – Medlov 1:2 (0:0)

Šternberk na domácím hřišti podlehl Medlovu, když se ve druhé půli prosadilo duo Můčka – Muzikant. Šternberský Martin Kuba snížil až v 88. minutě a další komplikace už Medlov nepřipustil.

Dolany – Litovel 6:1 (2:0)

Skvělý zápas se vydařil týmu z Dolan. Litovel utrpěla debakl, alespoň čestný gól přišel až patnáct minut před koncem za stavu 5:0 pro domácí.

Jeseník – Ústí 1:1 (0:0)

Fotbalisté z Přerovska šli krátce po poločase do vedení, Jeseník však ještě zápas dokázal zremizovat. Závěrečnou desetiminutovku odehrálo Ústí oslabeno o jednoho muže, ale nakonec si oba týmy body rozdělily.