Domácí hráče vedl poprvé nový kouče Zdeněk Novák, který nahradil Kamila Štěpaníka.

„Odstoupit z funkce jsem musel kvůli pracovním povinnostem,“ říká Štěpaník, dnes už bývalý trenér Kozlovic.

Teď už i Zdeněk Novák se tedy bude snažit seřídit mířidla svým svěřencům, kteří zápas co zápas spálí řadu vyložených šancí. Ale ani jemu se to zatím nedaří.

„Měli jsme neustálou převahu, dostávali se i do šancí, bohužel jsme je ale neproměňovali,“ říká Novák k utkání s Určicemi.

Hned v úvodu mohl poslat Kozlovické do vedení útočník Kocfelda, ale tváří v tvář brankáři Nejezchlebovi neuspěl.

„I po změně stran jsme se dostávali do šancí. Asi tu největší po centru Kaďorka zahodil Zezula. Gólman Nejezchleba se opět vytáhl,“ popisuje nový kouč.

Neprosadil se ani Michal Král, a tak přišel trest. V 75. minutě se po zaváhání obrany trefil Hatle a nasměroval tak svůj tým ke třem bodům. Kozlovičtí hráči do konce zápasu už nestačili nepříznivý stav zvrátit nebo alespoň srovnat, a tak si Určitě odvezly všechny tři body.

„Utkání rozhodlo neproměňování šancí. Soupeř hrozil především z protiútoků, kdy nejvíce zlobil rychlým Trajerem. Střetnutí by více slušena remíze, jenže bohužel jsme opět doplatili na střeleckou potenci,“ dodal ke střetnutí kozlovický kouč Novák.

FK Kozlovice – Sokol Určice 0:1 (0:0)

Branka: 75. Hatle.

Sestava FK Kozlovice: Mánek – Petráš, Michal Král, Tomčík, Lukáš Dohnal – Kaďorek, Jan Dohnal, Stržínek, Šolín (72. Mackovík) – Kocfelda (46. Matula), Zezula. (dak)