„Novým trenérem našeho A mužstva je Kamil Hubený, má za sebou trenérskou práci v Lipové, v Plumlově a u mládeže v Konici,“ informoval o zatím jediné změně Stanislav Píchal.

„Máme za sebou velice špatný vstup do soutěžního ročníku 2011 – 2012, po podzimních mistrovských zápasech jsme na chvostu tabulky A skupiny I. B třídy Olomouckého krajského fotbalového svazu a mnoha hráčům se tak u nás přestává líbit. Vypadá to tak, že ztratíme i některé klíčové hráče. Pavel Navrátil hodlá hostovat v některém mužstvu jiného oddílu, prozatím nevíme, zda se nám podaří prodloužit u nás hostování Lubomíra Baláše z Měrovic a Tomáš Langr bude hodně pracovně vytížen v zahraničí,“ vypočítával Píchal.

Doplnit kádr má za úkol Hubený.

„Nový trenér chce přivést do kolektivu pět nových hráčů, ale konkrétněji zatím hovořit nelze. Zejména máme zájem získat k mladému Lukáši Menšíkovi ještě dalšího zkušeného brankáře. Zimní přípravu zahájíme ve druhém únorovém týdnu a teprve ve druhé polovině února budeme vědět víc,“ stanovil Stanislav Píchal dobu, kdy se můžeme na situaci v kosteleckém fotbale znovu ptát. ⋌(kdl)