„Ale byli jsme horší po celý zápas,“ přiznal sportovně kouč Konice Karel Procházka.

Hosté před utkáním změnili trenéra a na jejich herním projevu to bylo znát. „Byli agresivnější dynamičtější, rychlejší. Vyhráli naprosto zaslouženě,“ pogratuloval soupeři Procházka.

Utkání se lámalo po hodině hry. Kouč Procházka poslal místo Rajnohy do hry čerstvého Hlouše a ten hned připravil dvě šance.

Na první centrovaný míč nabíhající domácí hráči ale jen těsně nedosáhli a po druhém Machálek z metru mířil jen do brankáře.

Platilo nedáš dostaneš

„Pomalu jsme se rozjížděli, ale pak jsme si přece jen jakýsi nápor vytvořili, jenže platilo klasické nedáš dostaneš,“ posteskl si Procházka.

Nejprve si na zadní tyči počíhal Melichárek a střelou do prázdné branky otevřel skóre.

Za chvíli si stejný fotbalista pohrál s obránci Konice a zvýšil na 2:0. Vzápětí útočil i na hattrick, ale trefil jen tyč. Černou šestiminutovku domácích uzavřel třetí brankou Huťka.

„Pak už bylo de facto po zápase. Pokusili jsme se ještě stáhnout hru na tři obránce, ale soupeř si taktickou hrou vítězství pohlídal,“ dodal Procházka.

Sokol Konice – FS Napajedla 0:3 (0:0)

Branky: 63. a 66. Melichárek. 69. Huťka.
Konice: Kmecik – Rus, P. Křeček, Řehák (69. Klobáska), Heinz – Rajnoha (59. Hlouš), Voral, Macháček – Navrátil, Schön (77. Kaprál), Machálek. Trenér: Karel Procházka.