Jedlička, jenž v minulosti působil u konické mládeže a vedl mužský tým Jesence, nechtěl trenérskou rošádu příliš rozebírat.

„Je to skutečnost a my to tak musíme brát,“ podotkl pouze.

Z jeho slov i nálady bylo patrné, že v Konici se momentálně tvoří tým pro jaro spíše na koleni. Oba noví trenéři si ještě ani nevyčlenili své kompetence.

„Všechno se vyvíjí. Prostě jsme do toho spadli a jsme tam,“ řekl Jedlička. „Oba ten tým známe dobře,“ ubezpečil.

Příliš spokojenosti mu nedopřál ani zápas s Kozlovicemi, byť jej Konice vyhrála jasně 4:1.

„Nedá se to přeceňovat. Soupeř k nám nedorazil kompletní a příliš nás neprověřil,“ uvedl.

Tajemný zůstal nový kormidelník exdivizního týmu i při otázce na hráčský pohyb v kádru.

„Jména žádná nejsou, buď někdo přijde, nebo odejde. Nikoho nedržíme ani nelámeme. Kdo bud mít zájem hrát za Konici, tak za ni bude hrát. A nebo tu prostě nebude,“ prohlásil Jedlička s tím, že má řadů postů, u kterých se ještě neví, kdo by na nich mohl hrát.

„Ještě je dost otazníků, poněvadž je tu hodně kluků, co jsou na hostování a ta se buď musejí prodloužit nebo ukončit. Někteří už jsou naši na přestup. Ale na většině se teprve pracuje,“ pokračoval.

V sobotu čeká konické mužstvo náročná poslední prověrka před startem jara, když zajíždí na hřiště třetiligového Zábřehu.

„Konečně budeme hrát na přírodní trávě, na které jsme nebyli už dlouho. Určitě nečekáme, že tam vyhrajeme 5:0, ale nechtěli bychom tak ani prohrát,“ dodal s tím, že Konice ke generálce pocestuje maximálně s třinácti hráči.

„Víc jich nemám,“ pokrčil rameny Jedlička.