Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Konice podlehla vedru a enormnímu nasazení

Prostějovsko -V úmorném vedru a v krásném areálu pod boskovickým hradem se hrálo dramatické utkání 28. kola divize D. Konice nestačila bojující Nobice a padla.

1.6.2008

David MacháčekFoto: DENÍK/Petr Pelíšek

Domácí nastoupil do utkání s jednoznačnou snahou bodovat, protože ještě postrádali jistou divizní příslušnosti pro následující sezónu, měli hned v úvodu výhodu volného přímého kopu. Se střelou Havlíčka z 25 metrů si konický gólman Kmecik bez problémů poradil.

V 11. minutě přišlo pro hosty, kteří měli v těchto okamžicích více ze hry první vážné varování. Po levé straně utekl Křečkovi Ducháček, přesnou přihrávkou našel před pokutovým územím Havlíčka, který postupoval sám na Kmecika.

Hostující opora však vytáhla jeden ze svých skvělých zákroků a gólovou šanci domácího kanonýra zmařila. Ponaučení nepřišlo.

Ve 24. minutě si Křeček nepřesně narazil míč s Pencem a Havlíček tváří v tvář Kmecikovi střelou od tyče tentokrát nezaváhal. Konice pak převzala otěže utkání do svých rukou a domácí se měli co otáčet, aby neinkasovali.

Úvod druhé půle, do které trenér hostů Karel Procházka udělal jednu změnu v podobě střídání Hlouše za Michalčáka, byl pro hosty jako ze zlého snu. Janíček vyslal kolmici na Havlíčka, který se prosmýkl kolem Švrčka, Havlíčkova střela skončila na tyči, zatímco jeho dorážka již síť rozvlnila.

To bylo poslední ohrožení branky hostů.

V 54 minutě hosté překrásně zakombinovali, přenesli hru z pravé strany na levou, odkud Skopal nacentroval a Pavel Křeček z voleje, šajtlí vymetl šibenici zkoprnělého brankáře Čecha 2:1. Ze tří důležitých bodů se přesto radovali domácí.

Bylo to utkání v extrémních teplotních podmínkách a to pro oba týmy. Nečekejte ode mě žádné výmluvy. Utkání jsme si prohráli sami,“ řekl trenér Konice Karel Procházka.

Nobica Boskovice – Sokol Konice 2:1 (1:0)

Branky: 24. a 46. Havlíček – 54. Pavel Křeček. ŽK: Kmecik. Rozhodčí: Ondráž – Šťastný, Miko. Diváci: 250. Nobica Boskovice: Čech – Václavek, Janíček, Martínek P., Horák – Ducháček, Vykoukal, Ošlejšek, Preč – Stříž, Havlíček. Trenér Vorlický. Sokol Konice: Kmecik – Křeček P. (77. Křeček T.) Voral, Penc (55. Coufal), Macháček – Švrček, Skopal, Režný, Hloušek – Rus, Michalčák (46. Hlouš). Trenér Karel Procházka.

Tomuto zápasu i duelu Protivanova se Ždárem se budeme více věnovat v úterních fotbalových ozvěnách.

Autor: Jan Dočkal

1.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
Vzpěračky v novém kalendáři ukázaly svou krásu.
15

Vzpěračky se opět svlékly pro kalendář plný ženské krásy. Podívejte se

Do finále jdou Kralice. Plumlovskou šanci na obhajobu zhatily penalty

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Cyklista vjel z cyklostezky rovnou pod auto

Zraněním zaplatil cyklista za vjetí do vozovky v nevhodnou dobu.

Vánoční Prostějov: strom bude nejspíš ze Stražiska, děti se mohou těšit na disko

Osmadvacet dřevěných stánků co nevidět vyroste na prostějovském náměstí TGM. Blíží se totiž vánoční trhy a vlastně všechny přípravy na Vánoce jsou nyní v Prostějově v plném proudu.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.